Политикаwww.ukrinform.ua19 февр.

Україна не буде відходити від Мінських домовленостей - Резніков

nk_hauz/-mtraugn-tyzavqqhv4y.jpg

Україна не планує відходити від формату Мінських домовленостей, хоча вони потребують модернізації.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Відходити від Мінського формату влада не буде і не планує, тому що це зобов'язання політико-дипломатичне, яке було взяте у 2014 році й подовжене у 2015-му", - сказав він.

При цьому Резніков зауважив, що Мінські угоди є неідеальними та юридично хиткими і потребують перегляду та модернізації. За словами урядовця, реінтеграція територій має бути безпечною, не нести ризиків розколу країни.

Також віцепрем'єр указав, що саме Росія порушує Мінські угоди: "Хочу нагадати, що у комплексі заходів Мінських угод було чітко визначено, що лінія розмежування має бути в певних координатах, визначених постановою Верховної Ради. Згідно з цими домовленостями, Дебальцево має бути на підконтрольній уряду України території".

Резніков наголосив, що Україна має намір і надалі відстоювати свої позиції на переговорах.

💬 Последние комментарии
е
уважаемый, а Вы не видели еще упаковок от продуктов с очень характерной надписью "не для продажи в ЕС"? а я видел... так что да, для папуасов техника другая...
Читатель
Только для Украины? Для всего мира другие характеристики? Ну и заголовок....
е
показывай дорогу.. ты ведь только оттуда)))
е
вот и ЗАТКНИСЬ тогда на этот счет! Дошло недоумок??? Раз сама не желаешь этот вопрос обсуждать, то не трогай по нему остальных или тебе с матами надо, чтоб дошло, ты ж иначе не понимаешь...
Бар Голубая Устрица - фсьо!
актёрам сериала "Полицейской Академии Украины" обещали повысить зарплаты... но что топошло не так в Голливуде, после расстрела украинцев Алексом Балдуиновым
Путенська мобилизация українців до Польщі.
тендер - это склад дров/угля в кабине древнего паровоза, тенденция - это степень наполнения топки паровоза количеством топлива... Слава хуторскому Тендеру, слава Газенвагену!
Рупор Белого дома вещает
а где фото/видео где пьяная Псаки в одном сапоге на брифинг в Белом доме вышла???