Политикаuatv.ua28 сент.

Україна незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Азербайджану та Грузії, – МЗС

Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам при ухваленні рішення відвідати окуповані території Нагірного Карабаху, Абхазії та Цхінвальського регіону/Південної Осетії, а також прилеглих до них районів керуватися законодавством Азербайджанської Республіки і Грузії. За даними відомства, порушення цього законодавства тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. “Україна незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Азербайджанської Республіки і Грузії у межах їхніх міжнародно визнаних кордонів”, – додали в МЗС. Також у відомстві рекомендують при здійсненні будь-яких закордонних подорожей користуватися створеним МЗС сервісом добровільної реєстрації українських громадян – “ДРУГ”. Раніше в МЗС України висловили протест щодо висловлювання члена президії Боснії і Герцеговини, президента Республіки Сербської Мілорада Додіка про нібито приналежність окупованого Криму Російській Федерації.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!