Политикаmind.uaJul 5

Україна планує розвивати двосторонні відносини з багатьма країнами та регіонами світу – Зеленський

nk_hauz/-mdqgsvejtqpdjx2cpal.jpg

Наразі відбувається активна підготовка візиту Зеленського до Вашингтона

Україна планує розвивати двосторонні відносини з багатьма країнами та регіонами світу, оскільки в сучасному світі через посилення конкуренції між країнами та зростання державного «егоїзму» підвищується роль двосторонніх домовленостей. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика».

Зеленський зазначив, що наразі закладаються основи нових проєктів та ініціатив для стратегічного партнерства України зі США та відбувається активна підготовка візиту президента України до Вашингтона.

«На рівень стратегічного партнерства ми вивели наші стосунки з Великою Британією. Ми зміцнюємо наше партнерство й дружбу з Туреччиною. Поглиблюємо особливу співпрацю з Канадою. Ми будемо розвивати стратегічні взаємовигідні відносини з багатьма країнами: з Китаєм, Німеччиною, Францією, Польщею. Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Грузія, Азербайджан, Молдова та ще низка держав, з якими ми вибудовуємо змістовну, стратегічну взаємодію», – розповів він.

Зеленський додав, що важливим партнером для України є Індія, яка розглядається як один з лідерів Азії, а весь регіон Південно-Східної Азії має бути у фокусі уваги України. Поглиблюватиметься глобальне партнерство з Японією та стратегічне партнерство з Бразилією.

За його словами, одним з пріоритетів є посилення економічної складової зовнішньої політики України. Президент окремо наголосив, що наша держава зацікавлена в залученні іноземних партнерів до реалізації спільних проєктів у галузях інфраструктури, літакобудування, сільського господарства, промисловості та енергетики; потрібно працювати над локалізацією виробництва й залученням провідних технологічних компаній.

Крім того, він зауважив, що ще одним ключовим напрямом є енергетична безпека країни. Наразі найбільший виклик для України у цій сфері – добудова та запуск газопроводу «Північний потік – 2».

«Введення його в експлуатацію – це не про економіку. Це зброя проти України та, впевнений, зброя проти всієї Європи в майбутньому. Це пряма безпекова пастка для всіх. Слід і надалі протидіяти реалізації цього проєкту та залучати до цієї складної боротьби всіх наших партнерів. Вся Європа має об’єднуватися, щоб протидіяти цій енергетичній загрозі», – вважає він.

Нагадаємо, Байден запросив Зеленського відвідати з візитом Вашингтон цього літа.

💬 Последние комментарии
Будет что будет
Думаю, что будет война с целью окончательной зачистки Восточной Европы. Для растущего населения благополучной Западной Европы нужно больше жизненного пространства. План Ост называется.
Одессит
Я надеюсь, что реакция России, о которой так настойчиво предупреждают, это славное русское войско по левому берегу Днепра и мы, русские, на исконно русских землях от Одессы и до Харькова незамедлительно сможем вернутся домой в Россию-Матушку.
Отож
NATOвские базы на территории Украины превращают ее в мишень для ракет с обеих сторон. Оно нам надо?
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Ты трохи не въезжаешь! К примеру, у тебя на столе лежит платежка, тебе надо её сегодня оплатить, а пришёл идиот-губошлёп и навалил тебе старых платёжек за прошлый год(ы)! ВСЁ - ты не найдешь свою, сегодня, а завтра тебе уже будет штраф! Так понятнее. Вот примерно так учат пиндосы этих тварей тролей пропа_Хандонов хунты, как забивать херней форумы, чтобы только их читали! Ты думаешь, зря запор-заднемотор тут постит на 2 листа свои русофобные высеры - тоже самое, засрать народу мозги.
Гость
И желают отказаться от конструктивных двухсторонних отношений с Россией.
Одессит
Забавно будет, когда город-герой Одесса, город русской славы, в ближайшем будущем вернётся домой в Россию-Матушку.) Р. S.: Одесса на всех языках мира, кроме хохляцкого селюкового диалекта, пишется с двумя буквами «С», быдло вы пролетарское хуторское.)
Авторские статьи
Авторские статьи4ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи5ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи6ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 3
Авторские статьи7ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи7ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи7ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи7ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи9ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи9ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1