Политикаmind.ua5 июл.

Україна планує розвивати двосторонні відносини з багатьма країнами та регіонами світу – Зеленський

nk_hauz/-mdqgsvejtqpdjx2cpal.jpg

Наразі відбувається активна підготовка візиту Зеленського до Вашингтона

Україна планує розвивати двосторонні відносини з багатьма країнами та регіонами світу, оскільки в сучасному світі через посилення конкуренції між країнами та зростання державного «егоїзму» підвищується роль двосторонніх домовленостей. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика».

Зеленський зазначив, що наразі закладаються основи нових проєктів та ініціатив для стратегічного партнерства України зі США та відбувається активна підготовка візиту президента України до Вашингтона.

«На рівень стратегічного партнерства ми вивели наші стосунки з Великою Британією. Ми зміцнюємо наше партнерство й дружбу з Туреччиною. Поглиблюємо особливу співпрацю з Канадою. Ми будемо розвивати стратегічні взаємовигідні відносини з багатьма країнами: з Китаєм, Німеччиною, Францією, Польщею. Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Грузія, Азербайджан, Молдова та ще низка держав, з якими ми вибудовуємо змістовну, стратегічну взаємодію», – розповів він.

Зеленський додав, що важливим партнером для України є Індія, яка розглядається як один з лідерів Азії, а весь регіон Південно-Східної Азії має бути у фокусі уваги України. Поглиблюватиметься глобальне партнерство з Японією та стратегічне партнерство з Бразилією.

За його словами, одним з пріоритетів є посилення економічної складової зовнішньої політики України. Президент окремо наголосив, що наша держава зацікавлена в залученні іноземних партнерів до реалізації спільних проєктів у галузях інфраструктури, літакобудування, сільського господарства, промисловості та енергетики; потрібно працювати над локалізацією виробництва й залученням провідних технологічних компаній.

Крім того, він зауважив, що ще одним ключовим напрямом є енергетична безпека країни. Наразі найбільший виклик для України у цій сфері – добудова та запуск газопроводу «Північний потік – 2».

«Введення його в експлуатацію – це не про економіку. Це зброя проти України та, впевнений, зброя проти всієї Європи в майбутньому. Це пряма безпекова пастка для всіх. Слід і надалі протидіяти реалізації цього проєкту та залучати до цієї складної боротьби всіх наших партнерів. Вся Європа має об’єднуватися, щоб протидіяти цій енергетичній загрозі», – вважає він.

Нагадаємо, Байден запросив Зеленського відвідати з візитом Вашингтон цього літа.

💬 Последние комментарии
А потом
В Севастополе власти лет 200 тому назад объявили 'чуму' и народ два года терпел.
е
по поводу ДнепроГЭС не совсем точно.. по советским нормативам срок ее эксплуатации 100 лет(а они более жесткие чем забугорные), т.е. до 2032-2033 годов, другое дело, что ее дважды пытались взорвать во время войны... по поводу Киевской ГЭС большой: привет тем кто построился в отводном канале самовольно - это место аварийного сброса воды в случае ЧП на самой дамбе..
ЭТО ДРУГОЕ
"Газпром" - это Совместное Российско-Американское предприятие из 90х, а с 1996 года Газпром даже стал эксклюзивный дистрибьютор кинопродукции Американского Голливуда, практически всех его кинокомпаний в России и странах СНГ. об этом уже 100500 раз говорил и писал бывший мент из 90х - Гоблин, когда его пытались нагнуть в Ютуб канале. Именно его связи в "АМЕРИКАНО-РОССИЙСКОМ Газпроме" порешали всё как надо... Етот славный сын украинского нарИда из украинского КропивнЫцького нам же не будет врать? Северный поток - 1 - это проект Вашингтона, а Северный поток - 2 - включаем мозги... ЭТО ДРУГОЕ
КРЫМ НАШ !!!
В\На Крыму суд постановил задержать главу Украины 3еленского, за долги по коммуналке в его Крымской недвижимости! Крымский апелляционный суд постановил задержать главу цирка-шапито Украина - Владимира 3еленского, за неуплату налогов на богатство и зарплат работникам обслуживания его Дворца. Сотни тысяч "обуреных" неравнодушных Навальнят с 3е!лёными ЁРШИКАМИ вышли на улицы - "3еленский! д0вай з0пл0ти 0ккупанту" - требуют ониждети
е
а ты дура.. статью не осилила??
е
ДУРА... КОНКРЕТНО В ЧЕМ она с такими идиотами как ты??ГДЕ ответ??
котлета по Тихановски
"Это мой Крым". - сказал Лукашенко