Политикаwww.ukrinform.ua4 нояб.

Україна приєдналася до санкцій ЄС для порушників ембарго на постачання зброї в Лівію

nk_hauz/-mlirroy63ejpgyak3i2.jpg

Україна приєдналася до обмежувальних заходів ЄС, що застосовуються проти осіб та установ у зв’язку із ситуацією в Лівії.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація міститься у заяві Високого представника ЄС, який привітав приєднання третіх країн до рішення ЄС у сфері Спільної політики з безпеки й оборони Євросоюзу (CFSP).

Повний текст документа оприлюднений на сайті Європейської Ради.

«21 вересня 2020 року Рада ЄС ухвалила Рішення (CFSP) 2020/1310. За рішенням Ради ЄС, дві особи, що є відповідальними за порушення прав людини, та три установи, залучені до порушень ембарго ООН на постачання зброї до Лівії, були включені до списку осіб та установ, на яких поширюються обмежувальні заходи, як це передбачено додатками до Рішення (CFSP) 2015/1333. Країни-кандидати Республіка Північна Македонія, Чорногорія, Сербія і Албанія, країни Європейської зони вільної торгівлі Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія, члени Європейського економічного простору, а також Україна і Вірменія приєдналися до цього рішення Ради ЄС», - йдеться у документі.

Таке приєднання до позиції Євросоюзу означає, що всі згадані країни забезпечать відповідність національної політики до Рішення Ради ЄС. Європейський Союз узяв до уваги такі зобов’язання та привітав їх.

Як зазначається в додатках до Рішення Ради ЄС, що оприлюднені в Офіційному журналі ЄС, до санкційного переліку було додано двох громадян Лівії, які були причетними до масованого порушення прав людини, брали участь у вбивствах і стратах, у тому числі – біженців на території Лівії. Серед трьох установ – транспортна комерційна авіакомпанія Sigma Aviation із штаб-квартирою в Алмати (Казахстан), одна турецька та одна ліванська компанії, які були причетними до постачання зброї в Лівію в обхід ембарго ООН.

Як повідомлялося, 17 лютого поточного року міністри закордонних справ ЄС одностайно прийняли політичне рішення щодо започаткування у Середземному морі військово-морської операції IRINI з метою дотримання ембарго ООН на постачання зброї до Лівії. ЄС дотримується послідовної позиції, що заборона на постачання зброї до Лівії є передумовою для припинення вогню та політичного врегулювання конфлікту в цій країні.

💬 Последние комментарии
Байден пукнул - значит Бздун
никогда еще Америка не жила так плохо, как с президентом Путиным
Кен
Похоже что его когда был малышом то не пропукивали и всё через рот идёт.
Каменяр
Путин сравнил старые американские авианосцы и новые ракеты Циркон, как битву неповоротливого медведя с комарами в известной басне ...всем русским известной. Формально плавучий аэродром — это уже голая мишень - считает Путин. Чтобы его достроить, не хватает комплектующих из России — приходится разбирать на запчасти другие корабли. вот Что происходит с гордостью ВМС США — Авиносцы на металлолом
"каменяр" ! ТЫ - КАБЫЗДОХ!!!
КАБЫЗДОХ каменяр ЗАГАВКАЛ МЕРЗКИМ ЛАЕМ.
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
А.Кашпировский
Мля, у Каменяра раздвоение личности: левой рукой мастурбирует, а правой кулаком себя по яйкам бьёт.
Ждун
Не бзди, Америка не путинская, пока. Да и вряд ли она ему нужна, такая куча извращенцев, дармоедов, наркоманов и преступников. Хотя некоторые американцы были бы не против обменять его на Сонного Джо.