Україна приєдналася до санкцій ЄС для порушників ембарго на постачання зброї в Лівію
Политикаwww.ukrinform.ua04 ноября 2020

Україна приєдналася до санкцій ЄС для порушників ембарго на постачання зброї в Лівію

Україна приєдналася до обмежувальних заходів ЄС, що застосовуються проти осіб та установ у зв’язку із ситуацією в Лівії.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація міститься у заяві Високого представника ЄС, який привітав приєднання третіх країн до рішення ЄС у сфері Спільної політики з безпеки й оборони Євросоюзу (CFSP).

Повний текст документа оприлюднений на сайті Європейської Ради.

«21 вересня 2020 року Рада ЄС ухвалила Рішення (CFSP) 2020/1310. За рішенням Ради ЄС, дві особи, що є відповідальними за порушення прав людини, та три установи, залучені до порушень ембарго ООН на постачання зброї до Лівії, були включені до списку осіб та установ, на яких поширюються обмежувальні заходи, як це передбачено додатками до Рішення (CFSP) 2015/1333. Країни-кандидати Республіка Північна Македонія, Чорногорія, Сербія і Албанія, країни Європейської зони вільної торгівлі Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія, члени Європейського економічного простору, а також Україна і Вірменія приєдналися до цього рішення Ради ЄС», - йдеться у документі.

Таке приєднання до позиції Євросоюзу означає, що всі згадані країни забезпечать відповідність національної політики до Рішення Ради ЄС. Європейський Союз узяв до уваги такі зобов’язання та привітав їх.

Як зазначається в додатках до Рішення Ради ЄС, що оприлюднені в Офіційному журналі ЄС, до санкційного переліку було додано двох громадян Лівії, які були причетними до масованого порушення прав людини, брали участь у вбивствах і стратах, у тому числі – біженців на території Лівії. Серед трьох установ – транспортна комерційна авіакомпанія Sigma Aviation із штаб-квартирою в Алмати (Казахстан), одна турецька та одна ліванська компанії, які були причетними до постачання зброї в Лівію в обхід ембарго ООН.

Як повідомлялося, 17 лютого поточного року міністри закордонних справ ЄС одностайно прийняли політичне рішення щодо започаткування у Середземному морі військово-морської операції IRINI з метою дотримання ембарго ООН на постачання зброї до Лівії. ЄС дотримується послідовної позиції, що заборона на постачання зброї до Лівії є передумовою для припинення вогню та політичного врегулювання конфлікту в цій країні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Ну вот и появилась .КАК говорится -долгие проводы лишние слезы..))).
луна-2
Привет РО.- НУ ТАК ПОЛУЧИЛОСЬ)))
ера
Бедная Елен...как мне тебя оставлять тут с...этой сворой...ДЕРЖИСЬ...я за тебя "кулачки держу"....один Ихбун нормальный...
Весёлый Роджер
Луночка привет! не так! Надо Жалобнее и слезу пустить ... :-))) Не жалею, не зову, не плачу, всё пройдёт как с яблонь...
Весёлый Роджер
Всегда мы вместе, всегда мы рядом, Шмуляфзон и ера - его клон! Дружба - фройндшафт, Дружба - фройндшафт,.... _______________ Вот Роджер лежит пид забором, Двух слов он не может связать, Но всё же на Шмулю орёт он сердито, Мудилла - .бит твой мать!
Луна-2
Гость я тоже так подумала .Вот и еще одно доказательство -что Елена и Эра одно лицо помнится она говорила что английский не учила.
Весёлый Роджер
Запоминайте стиль!!! Это вот так пишет дама с Эуропейским образованием и вроде как знанием языка Шиллера и Гётэ!!! Ну блин цэ ж натюрлих з фантастишеным! У немцем нет ругательств крепких - ну там что-то типа - Кукушка! Перевожу литературно на могучий - ДолбоЭбка!