Политикаwww.ukrinform.ua10 дек.

Україна пропонує три варіанти обміну полоненими - Арестович

nk_hauz/hJJO_-27g.jpeg

Українська сторона пропонує три варіанти обміну утримуваними особами.

Про це розповів речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі програми "Право на владу", повідомляє Укрінформ.

"Стосовно полонених. Ми запропонували в черговий раз обмін осіб, які взаємно утримуються у зв'язку з конфліктом. Запропонували три варіанти: по 13, 24 і 60 осіб - майже 60, 59-58", - сказав Арестович.

Він підкреслив, що Росія ці пропозиції відкинула.

"Головний аргумент російської сторони полягає в тому, що вони бажають від нас процесуального очищення. По-перше, це не юридичний термін. По-друге, вони хочуть, щоб Президент помилував їх без засудження українським судом. Це забороняє українське законодавство", - зазначив речник української делегації в ТКГ.

Арестович пояснив, що спершу такі особи мають отримати судовий вирок, і після цього Президент зможе прийняти рішення про їх помилування. Він додав, що є 13 осіб, які пройшли цей шлях і можуть бути помилувані та обміняні.

За його словами, всі 60 осіб, яких хоче повернути Україна, встановлені й також можуть бути готові до обміну: "Там декілька категорій - це військовослужбовці ЗСУ, співробітники спецслужб, які потрапили в полон при виконанні бойових завдань, жінки, зокрема вагітні, а також тяжкохворі цивільні".

При цьому Арестович запевнив, що Україна має достатній "обмінний фонд" - 310 осіб. "Є кого і на кого міняти, немає лише на це доброї волі російської сторони ", - додав він.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
На холопотамии осталось только 2 сорта сала: корейское "чу-жэ" и французское "вжэнэма". Есть еще Пеця Поросенко, но это собачатина пятой категории.
Елена
И у нас состоится турнир и шахматный и рыцарский и по поеданию большого количества сала на время, всему свое время.
Елена
Всё что не касается Роджера и моих дискуссий с ним, является стебом, понятно?сто раз писала.
Гость
В таком случае, это пиздец. Ведь люди привыкли, а потом вдруг раз и поменяют в недалекое будущее. у всех возникнут проблемы.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
КАК ТАМ тРУПЧИНОВ - КОПАЕТ ОКОПЫ ПОД кУЕВОМ, ИЛИ НАДЕЕТСЯ НА МОБИЛИЗОВАННЫХ ЖЕНЩИН?
Игбун Хохлов
Да, да, Остап это говорил. Когда лохов разводил. А еще он говорил, что в Васюках состоится первый межгалактический шахматный турнир.
Игбун Хохлов
Украинские ученые открыли новый химический элемент: пэрэмогий. Но он неустойчивый и быстро распадается на зрадий и ганьбий.