Политикаwww.ukrinform.uaSep 22

Україна стала новим чинником у передвиборчій кампанії в США - Клімкін

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що Україна стала чинником у передвиборчій президентській кампанії в США.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Хочемо ми того чи ні, але Україна стала чинником у передвиборчій президентській кампанії в США. Буде багато спроб з’ясувати, що і кому казав Руді Джуліані, що казав або не казав Дональд Трамп стосовно Джо Байдена. Але важливо, що Україну будуть сприймати як джерело проблем, а не позитиву. І це може нам дорого коштувати", - зазначив Клімкін. На його думку, проблема не тільки у новому контексті для візиту Президента Володимира Зеленського до США і його зустрічі з американським лідером Дональдом Трампом. "Це буде на порядку денному під час всієї американської кампанії. Але коли йде хвиля, їй немає сенсу протистояти: слід або відступити, або зайнятися серфінгом", - додав він.

Як повідомлялося, у США набирає обертів скандал після того, як працівник розвідки, який опрацьовував телефонну розмову президента Трампа з "іноземним лідером", яким може бути Президент України Володимир Зеленський, подав скаргу своєму керівництву. Зокрема, його занепокоєння викликали окремі висловлювання Трампа, які, за даними американських ЗМІ, можуть трактуватися як тиск на українську сторону з метою змусити відкрити розслідування проти сім'ї Джо Байдена, який є прямим конкурентом Трампа на наступних виборах президента США. У цьому зв'язку Байден наполягає на оприлюдненні цієї розмови.

Авторские статьи
Авторские статьи24м. назад
Андрей Марочко: Зеленский вкусил крови, теперь он не остановится
Авторские статьи26м. назад
Дискриминация, оброк и президент-редактор: самые интересные события недели
Авторские статьи30м. назад
Релакс, гуд ситизен! В благословенной Вирджинии
Авторские статьи41м. назад
Шокирующий фоторепортаж из Северной Кореи
Топ новость2ч. назад
«Скоро мы станем похожи на Мексику»: Fox News рассказал, как экономический спад изменит США 1
Новости дняOct 16
Правь, Британия, Зеленским. Зачем президент после скандалов с офшорами собрался с визитом в Лондон 1
Топ новостьOct 16
Западная Украина с 9 по 15 октября: В половине региона - ЧС, а на Буковине от COVID-19 умер итальянец, которого не приняли две больницы
Авторские статьиOct 16
Большие эстонские мечты про «Голубое копье»
Авторские статьиOct 16
Литва в авангарде ЕС. Д.Джангиров и А.Ланецкий