Политикаwww.depo.uaApr 9

"Україна сумує разом із Великою Британією": Зеленський відреагував на смерть принца Філіпа

nk_hauz/-mxr2fm3evamvpceqns4.jpg

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття королівській родині Великої Британії у зв'язку зі смертю чоловіка Єлизавети II принца Філіпа

Про це він написав у своєму Twitter.

"Глибокі співчуття британській королівській родині. Непоправна втрата для британського народу", – наголосив Зеленський.

Він додав, що Україна сумує разом із Великою Британією.

"Принц Філіп прожив прекрасне життя, служачи своєму народу і будучи прикладом для майбутніх поколінь", – підсумував глава держави.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Великій Британії принцу Гаррі рекомендують попрощатися з дідусем, а у палаці вже готуються до похорон.

У п'ятницю, 9 квітня, у Букінгемському палаці повідомили, що принц Філіп помер.

Принц Філіп мав титул герцога Единбурзького. Раніше він служив у військово-морських силах Великої Британії.

З Єлизаветою він одружився у 1947 році – за п’ять років до того, як вона зійшла на престол.

У серпні 2017 року принц Філіп відійшов від виконання королівських обов’язків через поважний вік.

Відтоді він відвідав усього кілька публічних заходів, включно з весіллям принца Гаррі й Меган Маркл і секретним соціально дистанційованим одруженням принцеси Беатріс та Едоардо Мапеллі Моцці в липні 2020 року.

У лютому-березні принц Філіп 28 днів провів у лікарні. Тоді у Букінгемському палаці повідомляли, що госпіталізація не пов'язана з коронавірусом.

Влітку цього року принцу Філіпу мало виповнитися 100 років. Він був найстарішим членом королівського подружжя у світі.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлопедрила, а ну прохрюкай, кто кому вооружение поставляет? И кто кого бомбит? И кто мирные соглашения нарушает?
Нина
В море свои законы. Там суровая недружелюбная среда. Если моряки не будут поддерживать и помогать друг другу, там просто не выжить.
999
наличия газа в россии одна с весомых причин войны с нею ,за её ресурсы.Однако россия под внешним управлением, что и над ЕС в которого цели другие уменьшение населения и самому выжить.Для ЕС будет вижить за счеёт РОССИИ а для руководителей выжить за счёт России , ЕС и вообще всего мира.Млжет нада разобратся вначале с руководителями хитро сделаными.
Юрий
Идиот, залазь на смереку и не мучай клаву
---
на самом деле не все так просто -теперь Украина не сможет обвинять ЛДНР при применении ими ударных бпла...А РФ сможет обвинить Турцию в эскалации на Донбассе....Так то это только первый ход в партии....
Каменяр
Мова йде про перші ТИСЯЧІ одиниць зброї, поставлені Росією ще в травні - червні 2014 рокую Почитай https://eot.su/node/17392 або послухай та подивись https://youtu.be/UOvWNTOKX2c
Игбун Хохлов
Хохлопидар, они нарушили государственную границу. Пограничники приказали им сдаться, а они убегать начали. Абсолютно законные и правильные действия по задержанию. Так с нарушителями поступают во всем мире. Чего тебе, быдло, не понятно?
Авторские статьи