Україна та Швеція обговорили заходи у боротьбі з коронавірусом та подальшу співпрацю країн
Политикаwww.unn.com.ua30 апреля 2020

Україна та Швеція обговорили заходи у боротьбі з коронавірусом та подальшу співпрацю країн

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів телефонну розмову з державним секретарем Офісу Прем’єр-міністра Королівства Швеція Карін Валенстін, на якій сторони обговорили заходи щодо протидії коронавірусу та організацію авіарейсів для повернення українців. про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

"Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів телефонну розмову з державним секретарем Офісу Прем’єр-міністра Королівства Швеція Карін Валенстін.

Співрозмовники обмінялися інформацією про заходи, яких вживають Україна та Швеція для протидії COVID-19, і погодилися з необхідністю координації відповідних кроків задля захисту здоров’я громадян обох країн", - йдеться у повідомленні.

Також під час розмови було відзначено важливість організації авіаційних рейсів для повернення українців на батьківщину, останній з яких здійснено напередодні.

"Українська сторона підтримала майбутнє головування Швеції в ОБСЄ у 2021 році та висловила готовність обговорити важливі у цьому зв’язку ініціативи під час двосторонніх консультацій, запланованих на найближчий час", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, Жовква ознайомив Карін Валенстін з поточною ситуацією на Донбасі, привернувши особливу увагу до блокування та невиконання низки важливих кроків: припинення вогню, розведення військ, забезпечення повного доступу СММ ОБСЄ до тимчасово окупованих територій та доступу представників гуманітарних організацій до утримуваних осіб.

"Було домовлено активізувати двосторонній політичний діалог після завершення пандемії та сприяти активному розвитку торговельно-економічної співпраці", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, надзвичайний та повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг заявив, що питання гендерної рівності матиме високий пріоритет під час головування Швеції в ОБСЄ в 2021 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!
Весёлый Роджер
«Пам’ятай чужинець... тут батрачит вільний Українець!!!» «Елена - 10 декабря 2019 - Продержится Украина, не беспокойтесь …, она движется к прогрессу и процветанию, весь мир с нами….» «Крайина, крайина, крайина, ночная бабочка, ну, кто же виноват. Крайина, крайина, крайина, огни сортиров вновь тебя манят.»(С) «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперёд. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберёг свою жизнь. Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял. Слава Украине!» Читайте новины от пропахандона Шмули_Елен и вырастет у вас член до колен!
Славянин
А кого, вообще, должно интересовать мнение держдупа