Политикаaspekty.net3 авг.

Україна відкликала до кінця літа посла в Раді Європи

Рішення про повернення Дмитра Кулеби до Ради Європи поки не приймалося, він відкликаний до кінця літа. МЗС України до кінця літа відкликало посла в Раді Європи Дмитра Кулебу. Про це повідомив вивільнений на відпустку міністр закордонних справ Павло Клімкін в інтерв’ю Укрінформу. «Мова була про те, що до літньої паузи наш посол туди не повертається», — сказав Клімкін. За його словами, відкликання посла був демаршем Києва у зв’язку з поверненням російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). «Ми намітили багато цікавих речей, про деякі з них оголошувалося, частина з них непублічні, і ми будемо далі їх просувати. Тому це був одночасно і демарш, і реальна можливість тут, у Києві, попрацювати над послідовною стратегією подальших кроків», — зазначив Клімкін. Він уточнив, що Кулеба в Страсбург ще не повернувся, рішення про продовження його роботи має прийняти виконувач обов’язків голови МЗС України. Нагадаємо, наприкінці червня ПАРЄ повернула Росії усі повноваження, незважаючи на те, що Москва не виконала жодної із семи резолюцій, які стали приводом для санкцій проти російської делегації. Офіційною причиною зняття з Росії обмежень називається те, що без Ради Європи росіяни залишаться без захисту Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Однак експерти вважають, що в ПАРЄ була грошова мотивація, оскільки Москва виконує одиниці постанов ЄСПЛ.

💬 Последние комментарии
Гость
И если поживём... и как-то так.
Макс
И это так. А "Россия является ядерной державой с заслуживающей уважения историей..., заявил Бен Уоллес
ЭТО ОН ПОД БАЙДЕНА КОСИТ!
Это порошенка под Байдена косит! Тот тоже спит на людях.
космичнайа дэрЖаба фсьо!
Eсли даже "сам!" Илон Маск не покупает в/на Украине ракеты "3енит", то таки значит УЖЕ ВМЕРЛА ... Слава КлоВунам! А ещё вчера космические челноки "3енит" - ЭТО были самые современные (относительно годов разработки) и самые качественно изготовленные, на базе цехов производящих для военной приёмки "Сатаны" и "Воеводы". Первые "космические туристы" должны были старовать именно из богатой и продвинутой Украины, по влажным мечтам украинских фантастов И.Можейко(К.Булычёва) и Г.Мартынова, именно из Космопорта с широты Крыма уже в конце 90х ... Но что то пошло не так. п.с. Координаты Крыма, Широта, 45°24′ с. ш. Координаты Байконура, Широта, 45°61′ с. ш. плюс станция дальней космической связи и телеметрии в Евпатории...
Кремлёвский КВН.ua
Путинский Суд не смог избрать меру пресечения президенту Петру Порошенко... Обвиняемый заснул на суде и не может понять что от него хотят "Люби Друзи"
гость
Недолуга недокохана...
гой
Евреи - живут в Израиле. А в Украине - жиды.