Политикаwww.ukrinform.ua29 сент.

Україна випередила «антикорупційні» рекомендації аудиторів ЄС – Стефанішина

nk_hauz/g8vCsQH7R.jpeg

Україна дещо випередила висновки Суду аудиторів ЄС, який у спеціальному звіті дав критичну оцінку щодо ефективності зусиль ЄС з підтримки України у боротьбі з корупцією, і почала виконувати рекомендації європейських аудиторів ще до того, як згаданий документ був оприлюднений.

Про це сьогодні під час зустрічі з пресою за підсумками дводенного візиту до Брюсселю заявила Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, відповідаючи на запитання Укрінформу.

«Мені здається, що саме події, пов’язані із судовою реформою в Україні, - вони випереджають всі висновки палати аудиторів. Дійсно, мова йде про те, що Європейський Союз вкладав великі ресурси в проєкти технічної допомоги, в експертизу, але насамперед у реформу судової системи і верховенства права – це політичні процеси… Я думаю, що цей звіт реалістичний, він має право на життя. Але сьогодні ми вже рухаємося по тому напрямку, який відображений в рекомендаціях цього звіту», - зауважила український урядовець.

Вона наголосила, що зараз Європейський Союз, Сполучені Штати та країни «Великої сімки» вкладають саме політичний контекст в підтримку України в цьому шляху. Ця тема була обговорена під час візиту української урядової делегації до Брюсселя з Віце-президентом Єврокомісії Верою Юровою.

«Висновки (доповіді - ред.) лише підтверджують те, що ми сьогодні на вірному шляху. Для нас, в першу чергу, є важливим політична підтримка зусиль президента, який відданий курсу на реформи в системі правосуддя, який рішуче підтримував зміни до законодавства, що стосується (надання - ред.) переважаючої ролі міжнародним експертам. Тепер ці експерти, за політичної підтримки міжнародних партнерів, мають допомогти нам просунутися у цьому напрямку», - додала Стефанішина.

Як повідомлялося, 23 вересня Суд аудиторів ЄС, що знаходиться у Люксембурзі, оприлюднив критичну доповідь щодо ефективності використання фондів ЄС для підтримки програм, що здійснюються в Україні у сфері зміцнення верховенства права та боротьби з корупцією, та надав рекомендації із внесення коректив у політику ЄС у цій сфері.

💬 Последние комментарии
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ - ПО 50 гривнЕй!!!!!!
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 гривнЕй!!! НО ЗАМЁРЗНУТЬ вАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ!
Кот Матроскин
Никаких космических цен не будет, потому что не будет газа.
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!
НО ЗАМЁРЗНУТЬ вАМ НЕ ДАСТ ПИАНИСТ И ПРЕЗИДЕНТ.
Кот Матроскин
Всё согласно Протоколам сионских мудрецов.
Луна -2
Добрый вечер Эра - я не скатываюсь.до, как вы пишите,"шеплал".еСЛИ ВАШИХ РОДСТВЕННИКОВ РАССТРЕЛЯЛИ .ТО ВИНОВАТЫ В ЭТОМ НЕ Роджер, и не такие как Роджер, а другие ,косящие под своих же, людей.И еще Роджер не "шептун"-он на уши никому ничего не шепчет. он просто кричит от боли .Мне жаль,, что вы не видите эту боль , сквозящую в каждом его послании Елене- мне жаль, что вы сквозь розовые очечки, которые у вас на глазах, не поняли Роджера ...который криком кричит - ему больно видеть ,что творится на Украине .
Луна -2
Упоротые этого не поймут -Они думают,, что ихняя власть пришла на века...Для того чтобы переформатировать Украину - нужно переформатировать сознание - это очень трудно .А что мы имеем на это время ?МЫ имеем - упоротых людей которым в зомбоящике промыли мозги ,Мы имеем молодое поколение -которым с детства говорят о том,как на Украине хорошо .Мы имеем институт памяти, где все врут насчет Бандеровской пропаганды И самое главное, мы имеем - во врагах Россию , с которой мы дружили сотни лет .и где находятся наши родственники ....
Нам оно надо?
Скажу одно. Как только человечество освоит термоядерный синтез так сразу подорожает электроэнергия для населения.