Україна високо цінує підтримку з боку Швейцарії у впровадженні реформ, - Дмитро Разумков
Политикаwww.golos.com.ua10 марта 2020

Україна високо цінує підтримку з боку Швейцарії у впровадженні реформ, - Дмитро Разумков

У рамках офіційного візиту до Швейцарії Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч із Президентом Швейцарської Конфедерації Симонеттою Зоммаругою.

Він привітав пані Зоммаругу з обранням та висловив сподівання на поглиблення співпраці України та Швейцарії у майбутньому.

«Взаємодія Уряду Швейцарії та Парламенту України є важливою складовою ефективності двосторонніх відносин. Ми вдячні за підтримку реформ в Україні й сподіваємось на подальше посилення взаємодії наших держав», - зазначив Дмитро Разумков.

Зокрема, серед напрямів, за якими Україна може залучати швейцарський досвід, Голова Парламенту назвав реформу децентралізації та норми прямої демократії. «У Швейцарії успішно працює практика, коли народ є суб’єктом законодавчої ініціативи. Україна також робить перші кроки. Вже розроблено законопроекти, якими мають бути розширені форми прямої демократії: закріплено механізми загальнонаціонального та місцевих референдумів, народного вето, відкликання депутата. Сподіваюсь, найближчим часом ми зможемо їх розглянути», - зауважив Дмитро Разумков.

Голова Парламенту також підкреслив, що реформи, які впроваджуються в Україні, спрямовані на створення сприятливих рамкових умов для інвесторів. «Ми раді, що Швейцарія є одним із найбільших іноземних країн-інвесторів в Україну, і сподіваємося, що така тенденція зберігатиметься й надалі», - зазначив він.

Окрім того, Дмитро Разумков подякував Президенту за технічну та гуманітарну підтримку, яку Швейцарія надає Україні. «Ми сподіваємось, що в майбутньому така допомога буде розширена. Це одне з ключових питань, адже Швейцарія - єдина країна, яка надає допомогу як громадянам, що живуть на лінії зіткнення, так і тим, хто вимушено залишається за нею», - підкреслив Голова Верховної Ради.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Надо вернуть в нашу действительность дыбу. это средне вековый способ добывать правду. И все эту мразоту во главе с доктором Смерть туда.
Гость
Страшнее дурака - дурак с инициативой. Это за Украину. Что дает членство в НАТО? Помогло Турции? Или идиоты думают, Что за них кто то умирать будет? Та мы уже видим как они себя ведут. Когда же пропаду и жирная свинья и комик и все эти не здоровые люди? Да кстати сейчас идеальный шанс их изолировать. Выделить зону в Чернобыле и пусть там себе вступают В любой реактор.
Кот Матроскин
Но... отсутствие маски гарантирует вам штраф в 17000 грн.
Илья
У меня детский такой вопросик появился к нацистским прокладкам , а знают они сколько граждан Рейха уже получили карту поляка ? И где же они все компактно проживают эти проклятые сепары?
Ната
Умница!
Илья
Щас самое время! Пипл никто спрашивать не будет , референдум как полагается через болт кинут и можно вступать.
Боцман
Онлайн- тотальный контроль! Мир никогда не будет прежним, он будет более контролируемым.