Политика7days-ua.com21 апр.

Україна заявила про суттєвий прогрес у Мінських переговорах

nk_hauz/-myo8k4cycgm0p4tzfxo.jpg

28 квітня учасники Мінських переговорів можуть розглянути узгоджений варіант документа, що втановлює контроль за дотриманням режиму тиші на Донбасі. У розробці цього документа безпековою підгрупою Тристоронньої контактної групи є суттєвий прогрес.

Про це за підсумками роботи підгрупи 20 квітня заявила Українська делегація у Тристоронній контактній групі.

Там повідомили, що за основу розробки додаткових заходів з контролю за дотриманням “всеосяжного перемир’я” на Донбасі безпекова підгрупа взяла проект, запропонований Україною. Впродовж засідання 20 квітня учасники безпекової підгрупи ТКГ обговорили всі пункти проекту.

"Завдяки фаховому сприянню Глави СММ ОБСЄ посла пана Х. Чевіка сторони пройшли перше читання в повному обсязі, попунктно", - повідомила українська делегація в ТКГ.

Цей документ на рівні підгрупи може бути погоджений вже до кінця цього тижня, а 28 квітня його може розглянути засідання Тристоронньої контатної групи на рівні глав делегацій України, ОБСЄ і РФ. 

"Є надія, що на наступне засідання ТКГ на рівні глав делегацій (28 квітня) документ, що встановлює додаткові заходи щодо дотримання режиму припинення вогню, буде представлений у повністю узгодженому варіанті", - йдеться в повідомленні представницива України у Тристоронній контатктній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.