Политикаlenta.ua16 февр.

УКРАЇНА ЗАПРОПОНУВАЛА ЯПОНІЇ РОЗШИРИТИ СПІВПРАЦЮ У ВІЙСЬКОВІЙ СФЕРІ

nk_hauz/-mtfglsxgrc-jgjsgvop.jpg

Йдеться про нейтралізацію агресивних дій окремих гравців на міжнародній арені.

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін заявляє, що Україна хоче активізувати співпрацю з Японією у військовій сфері та сфері безпеки. Про це Єнін сказав під час виступу на форумі "Азіатська стратегія в дії. Роль українсько-японського співробітництва", організованому Центром "Нова Європа".

"Масштаби фінансової допомоги, наданої урядом Японії з часів проголошення незалежності вражають. На сьогоднішній день це більше 3 млрд доларів США. Але хотів би зазначити, що Україна хотіла б розглядати себе не тільки реципієнтом допомоги. Ми маємо що запропонувати нашим японським партнерам, і перш за все ми хотіли б бути стабільним партнером в сфері безпеки, у сфері протидії новим загрозам, які виникли на сьогоднішній день перед людством, це і пандемія Covid-19, це і глобальне потепління, це і протидія агресивним діям окремих гравців на міжнародній арені. Я маю на увазі перш за все Російську Федерацію, але не хотів би обмежуватися тільки нею", - заявив Єнін.

Таким чином, він сказав, що Україна хоче "наповнити більш глибоким практичним змістом співпрацю у військовій сфері та сфері безпеки".

Так, на одній з останніх зустрічей з послом Японії в Україні Такаші Кураї обговорювалося питання активізації консультацій по лінії міністерств оборони. "Ми також говорили про надзвичайно великі перспективи співпраці і взаємовигідний обмін досвідом з питань протидії кібернетичним загрозам, і я дуже щасливий в тому, що всі ці речі знаходять щирий відгук у серцях японського уряду", - додав Єнін.

Також дипломат висловив упевненість в можливості поєднання різних потенціалів України і Японії, і зокрема, з японської сторони наукового, технологічного та фінансового потенціалу, а також з української - сприятливе географічне положення (близькість до Євросоюзу) і природні ресурси.

Єнін подякував японський уряд за незмінну підтримку України на міжнародній арені, підтримку санкційних режимів, надання допомоги в питаннях реформ.

Нагадаємо, Японія має намір добиватися вирішення територіальної суперечки з Росією щодо Курильських островів, незважаючи на поправки до Конституції РФ, що виключають відчуження територій.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .