УКРАЇНА ЗАПРОПОНУВАЛА ЯПОНІЇ РОЗШИРИТИ СПІВПРАЦЮ У ВІЙСЬКОВІЙ СФЕРІ
Политикаlenta.ua16 февраля 2021

УКРАЇНА ЗАПРОПОНУВАЛА ЯПОНІЇ РОЗШИРИТИ СПІВПРАЦЮ У ВІЙСЬКОВІЙ СФЕРІ

Йдеться про нейтралізацію агресивних дій окремих гравців на міжнародній арені.

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін заявляє, що Україна хоче активізувати співпрацю з Японією у військовій сфері та сфері безпеки. Про це Єнін сказав під час виступу на форумі "Азіатська стратегія в дії. Роль українсько-японського співробітництва", організованому Центром "Нова Європа".

"Масштаби фінансової допомоги, наданої урядом Японії з часів проголошення незалежності вражають. На сьогоднішній день це більше 3 млрд доларів США. Але хотів би зазначити, що Україна хотіла б розглядати себе не тільки реципієнтом допомоги. Ми маємо що запропонувати нашим японським партнерам, і перш за все ми хотіли б бути стабільним партнером в сфері безпеки, у сфері протидії новим загрозам, які виникли на сьогоднішній день перед людством, це і пандемія Covid-19, це і глобальне потепління, це і протидія агресивним діям окремих гравців на міжнародній арені. Я маю на увазі перш за все Російську Федерацію, але не хотів би обмежуватися тільки нею", - заявив Єнін.

Таким чином, він сказав, що Україна хоче "наповнити більш глибоким практичним змістом співпрацю у військовій сфері та сфері безпеки".

Так, на одній з останніх зустрічей з послом Японії в Україні Такаші Кураї обговорювалося питання активізації консультацій по лінії міністерств оборони. "Ми також говорили про надзвичайно великі перспективи співпраці і взаємовигідний обмін досвідом з питань протидії кібернетичним загрозам, і я дуже щасливий в тому, що всі ці речі знаходять щирий відгук у серцях японського уряду", - додав Єнін.

Також дипломат висловив упевненість в можливості поєднання різних потенціалів України і Японії, і зокрема, з японської сторони наукового, технологічного та фінансового потенціалу, а також з української - сприятливе географічне положення (близькість до Євросоюзу) і природні ресурси.

Єнін подякував японський уряд за незмінну підтримку України на міжнародній арені, підтримку санкційних режимів, надання допомоги в питаннях реформ.

Нагадаємо, Японія має намір добиватися вирішення територіальної суперечки з Росією щодо Курильських островів, незважаючи на поправки до Конституції РФ, що виключають відчуження територій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??
Весёлый Роджер
Ты Шмуля шизик-нищебродик, шо опять тяпнул щирый фунфырик? Ты уже сам себе тут задаешь вопросы и сам на них НЕ отвечаешь! Ну так и рассказывай, як оккупировали пиндосы твою Неньку! Як захоповали та изнасиловали её запизденсикие кровные браты рагули! Давай, давай и про хунтовских воров не забывай!
е
т.е. лизать всем будешь...тем кто платит тебе тем лижешь..
Елена
По себе не суди.
Елена
Сам иди замуж, за Роджера,он не против,ха, Луночка будет конечно против,а он за,ха.