Україні не варто чекати допомоги Заходу - екс-лідер Чехії
Политикаunn.com.ua30 апреля 2015

Україні не варто чекати допомоги Заходу - екс-лідер Чехії

КИЇВ. 30 квітня. УНН. Україні не варто чекати ні економічної, ні тим військової допомоги від країн Заходу. Таку думку висловив колишній президент Чехії Вацлав Клаус на Глобальному форумі відкритих товариств, передає УНН з посиланням на "Радіо Прага". В.Клаус впевнений, що ситуація в Україні викликана не українсько-російським конфліктом або відносинами Росії і Заходу, а нездатністю української влади провести трансформацію комуністичної системи. На його переконання, це виражається у відсутності плюралістичної парламентської демократії, повноцінної ринкової економіки і навіть свободи слова. На думку колишнього чеського президента, Україна все ще живе за принципами колишньої республіки радянської імперії і не в змозі побудувати повноцінну державність і стати суверенною країною. Також Вацлав Клаус сказав, що Росія є великою європейською державою, а її конфлікт із Заходом створений штучним чином і не являє собою "конфронтацію двох принципово різних політичних і соціально-економічних систем".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
уКРЫ СНИМАЮТ КИНО
Укры снимут кино о подрыве на мине зеленского в Донбассе. Подбросят на место взрыва бомжа, разорванного на куски, и объявят его трупом президента украины! Весь мир содрогнётся! Начнётся бомбокидание. А в это время зеленский будет где нибудь на Канарах водку хлестать и посмеиваться!
е
С кем с вами? Приведи список умалишенных....
е
Ага, но ты ж тупая и этого не поняла и потому подолжаешь лизать америкосам и подмахивать морякам 6-го флота...не доходит до такого примитива как ты, что Америка тебя грабит и насилует...
е
Ты статью не осилила как обычно? Уже все кому не лень твоим америкосам в рожу тычут... Но ты лижи им дальше, не останавливался, экономь своим господам туалетную бумагу....
ВЫ СКОРО ВЗЛЕТИТЕ
Ну и что? Это как то улучшило вашу жизнь? Вас посадили на пороховую бочку, а вы ещё требуете огоньку поддать! ВЕСЬ МИР СМЕЁТСЯ НАД ВАМИ, ДОЛБОЁБАМИ!
Елена
Выживет сильнейший,это называется естественным отбором, учиться надо было в школе.а не курить сигареты.
Елена
Весь мир с нами!