Политикаprm.uaFeb 28

УКРАЇНІ ПОТРІБНО ЗОСЕРЕДИТИСЯ НА ВИКОНАННІ ПАКЕТУ УМОВ ДЛЯ ВСТУПУ В НАТО - КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ

nk_hauz/-m182gfdbr3gdynxuaut.jpg

Україні потрібно максимально зосередитися на виконанні вимог до країни, яка планує членство в НАТО.

Про це ведучому телеканалу "Прямий" Матвію Ганапольському розповіла народна депутатка від партії "Європейська Солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нижче - уривок інтерв'ю депутатки.

"– Я тут подивився новини. Україна може вступити в НАТО з окупованими територіями. За словами Дмитра Кулеби, ситуація у Криму і на Донбасі не завадить Україні стати членом Альянсу. Ми знаємо, що щось таке воно, що не можна, коли в тебе територія якась відокремлена… щось таке. Так вас також тішить це повідомлення? Наскільки воно правдиве?

- Насправді не існує такої прописаної вимоги в Альянсі, в Північноатлантичному альянсі, стосовно того, що не може країна перебувати в конфлікті ще з якоюсь країною при вступі до Альянсу. Ми знаємо, що тоді, коли йшла мова про Туреччину і Грецію, вони, щоправда, мали визначити між собою вже статус спірних територій, і тільки тоді вони змогли вступити до Альянсу. Тому я думаю, що в будь-якому випадку це буде політичним рішенням Альянсу – чи так, чи ні. Але насамперед необхідно виконати все-таки пакет вимог до країни, яка планує членство. І я думаю, що саме на цьому необхідно зараз максимально зосереджуватися".

💬 Последние комментарии
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.