України у Франції має бути більше – посол Омельченко
Политикаwww.ukrinform.ua20 сентября 2020

України у Франції має бути більше – посол Омельченко

Для української громади та дипломатів одним із ключових завдань є зробити Україну привабливою для французів.

Про це заявив новий посол України у Франції Вадим Омельченко під час зустрічі із представниками української громади Парижа, повідомляє кореспондент Укрінформу з посиланням на пост дипломатичного представництва у Фейсбуці.

"України у Франції має бути ще більше. Разом ми зможемо показати, яким динамічним, сучасним і привабливим є сьогодні українське. Розвинене громадянське суспільство, європейські цінності, креатив та сучасний арт, інновації, інтелектуальний потенціал та бажання рухатися вперед. Тому попереду у нас багато нових спільних починань і проєктів", - заявив посол.

За його словами, зробити Україну більш привабливою та зрозумілою для французів є одним з ключових завдань. І в реалізації цих прагнень роль української громади важко переоцінити.

Посол також подякував французьким українцям за проактивну позицію.

Як повідомляв Укрінформ, Президент 11 червня 2020 року призначив Вадима Омельченка Надзвичайним і Повноважним Послом України у Французькій Республіці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
оно им надо?
тт
жесть
Луна-2
Создали фонд борьбы с Ковидом . ИЗ фонда легче воровать. потом перевести в оффшоры. И начать землю продавать.
е
Добрый вечер, уважаемая! Скорее всего вы правы... А если учесть что изначально фонд борьбы с Ковид создавался из урезаемых госпрограм помощи социально незащищённым слоям населения, то все это выглядит особо цинично..
прорицатель
Земля круглая, каждому воздастся по заслугам его!
Луна-2
Добрый вечер уважаемый Е. Мне почему -то думается что под видом дорог их легко перевести в оффшоры....т.е. разворовать средства. выделенные на Ковид ... Ремонт дорог ... дело -тонкое ....Ямку залатал .. а деньги взяли под все дороги...
ДЛЯ уКРОВ ДОРОЖАЕТ ГАЗ
В уКРАИНЕ В НОЯБРЕ ГАЗ ДОРОЖАЕТ НА 35% !!! ЗА КУБОМЕТР = 6,45 гришек ( 2,5 доляра шышыа ). И ЗА ДОСТАВКУ ГАЗА НУЖНО ЗАПЛАТИТЬ ОТДЕЛЬНО!!! ОБЪЯВИЛИ СГОДНЯ, ДО ВЫБОРОВ ОБЪЯВЛЯТЬ БОЯЛИСЬ!
Авторские статьи