Политикаday.kyiv.ua21 мар.

Українська делегація в ТКГ оприлюднила статистику перемир’я

nk_hauz/-mwknu-lzvhelpuhpo2m.jpg

Досягнуті 22.07.20 домовленості щодо всеосяжного припинення вогню забезпечили протягом шести місяців фундаментальне зниження напруженості на лінії фронту і розглядалися Україною як передумова для досягнення безстрокового і стабільного перемир’я.

Про це повідомляється на facebook сторінці української делегації для участі у Тристоронній контактній групі.

Загалом з 27.07.2020 по 10.03.2021 кількість ПРПВ за даними ОКП ОС склала 890 випадків. Для порівняння за аналогічний період 2019-2020 року кількість порушень склала 2498 випадків, що у 2,8 разів вище показників поточного року.

До 27 липня 2020 року УС СЦКК фіксувалось до 50 випадків грубих порушень на тиждень. Це випадки застосування забороненого Мінськими домовленостями озброєння та снайперського вогню.

Після введення в дію режиму всеосяжного безстрокового перемир’я кількість грубих порушень РПВ зменшилась майже у 10 разів.

Це – безпрецедентний успіх, в який мало хто вірив на його початку.

Дотримання режиму припинення вогню дозволило зберегти десятки життів наших військовослужбовців і мирних жителів і показало, що синхронізація політичної волі всіх сторін переговорного процесу – запорука його успішного просування.

Разом з тим, починаючи з кінця жовтня минулого року відзначається тенденція до збільшення кількості порушень режиму припинення вогню і зростання людських жертв.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Только вот ещё один нюанс- женщин у нас больше, чем мужчин. Да к тому же есть нестандартные и просто немогущие. Любить, как понимаете. А посему только многожёнство хоть как-то облегчит их участь. Хотя это и сейчас практикуется. Есть жена, есть любовница. И хорошо, если они мирятся.....
Одесса
Прекрасно! Я уверен что в следственном комитете России это видео оценили и сохранили!
Без промаха бей
Стреляет за жертв репрессий по жертвам репрессий. Бандеровский репрессивный аппарат опять что-то перемудрил по причине полного отсутствия мозга. Жертвы репрессий и так трупы. У них ситуация и так безвыходная, потому что они неспособны найти выход.
Елена
А то что? отдыхай е,я Роджера люблю, моего суженого.хе.
Гость
Вечная память маэстро!
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.