Политикаwww.ukrinform.ua8 авг.

Українські дипломати взяли участь у державних меморіальних заходах у Грузії

Представники Посольства України в Грузії та Військового аташату при Посольстві взяли участь у державних меморіальних заходах Грузії у зв’язку з 11-ми роковинами російсько-грузинської війни 2008 року.

Про це повідомляє пресслужба диппредставництва у Facebook. "На вшанування пам’яті захисників суверенітету та територіальної цілісності Грузії, які загинули під час серпневої війни 2008 року Посольство України разом зі Службою ветеранів Грузії на чолі з генералом В.Імнадзе здійснило покладання квітів до Меморіалу пам’яті на військовому цвинтарі Мухатгверді та взяло участь у процесії від дипломатичного корпусу, акредитованого в Грузії, за участю міністра закордонних справ Грузії М.Залкаліані", - зазначається у повідомленні. Як повідомляв Укрінформ, Міністерство закордонних справ України засудило розв’язану Росією 11 років тому війну проти Грузії та закликало міжнародну спільноту продовжити заходи, спрямовані на відновлення територіальної цілісності держав, які постраждали від агресивної політики Москви.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...