Политикаaspekty.netFeb 20

Українські парламентарі створили найбільше в історії Верховної Ради міжфракційне об`єднання

nk_hauz/-m0zartex4pysithj-zk.jpg

Українські парламентарі створили найбільше в історії Верховної Ради міжфракційне об`єднання і планують працювати над залученням інвестицій в країну.

20 лютого в стінах парламенту відбулися збори міжфракційного об`єднання «Invest in Ukraine». За повідомленням голови об’єднання Дар’ї Володіної в нього увійшли 234 народних обранці. Про те, за її словами, вже є близько двох десятків заяв, від нардепів, про вступ до цього об’єднання.

«Дякую колегам за підтримку. Впевнена, спільними зусиллями нам вдасться забезпечити сприятливі умови для залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій, а також допомогти налагодити діалог між підприємцями та владою», зазначила Володіна.

nk_hauz/-m0zavyrwgjrbnjktlgj.jpg

Парламентарі на законодавчому рівні створюватимуть сприятливі умови розвитку для вітчизняних і іноземних інвесторів, допомагатимуть бізнесу налагоджувати діалог із владою.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!