Политикаukrainian.voanews.com26 июл.

Український уряд має робити все можливе для мешканців Донбасу – Волкер

За словами спеціального представника Держдепу США Курта Волкера, український уряд має бути активнішим, щоб його почули на Донбасі. Про це спецпредставник Держдепу США розповів в інтерв'ю українській службі "Голосу Америки".

"Український уряд має робити все, щоб його почуло населення на Донбасі. Люди, які живуть там, неймовірно страждають від багатьох проблем від постачань води і перебоїв з електропостачанням, вимкнень мереж мобільного зв'язку, обмеження свободи пересування, фізичної небезпеки та хвороб" – заявляє Волкер. Він наголошує, що мешканці Донбасу потребують максимальної підтримки від українського уряду. "Йому (уряду - ред. ГА) треба бути максимально активним, щоб показати цю підтримку" – додає спецпредставник Держдепу. Волкер каже, що українському уряду ще треба пройти великий шлях, щоб перетворити Україну на "успішну та процвітаючу демократію". Втім, на його думку, за чотири роки зроблено вже багато. "Насправді, український уряд вже багато чого зробив. Протягом останніх чотирьох років в Україні відбувались реформи – від пенсійної до реформи національної безпеки, реформи антикорупційних судів, освіти тощо" – заявив Курт Волкер. Втім, на його думку, зробити залишилось ще багато. "Необхідно створити привабливий бізнес-клімат для інвестицій в Україні, забезпечити розвиток, боротись з корупцією, щоб і українці, і бізнесмени-іноземці відчували, що в Україні можна чесно вести справи. Отже, треба пройти ще великий шлях" – говорить Волкер. За його словами, саме на цьому шляху має "сфокусуватись український уряд, щоб зробити Україну успішною та процвітаючою демократією з ринковою економікою, якою вона може бути". Нагадаємо, що за словами спеціального представника Держдепу США у справах України Курта Волкера, США, Німеччина та Франція на відміну від Росії підтримують ідею масштабної миротворчої місії ООН на Донбасі. 26-го липня у Берліні зустрінуться політдиректори МЗС країн "нормандської четвірки", щоб обговорити ситуацію на сході України. На питання "Голосу Америки", що заплановано обговорити під час зустрічі і чого Україні варто від неї очікувати, Волкер відповів, що на цій зустрічі говоритимуть про те, як має виглядати миротворча операція ООН. "Це питання, яке вже давно очікує на відповідь" – наголошує спецпредставник. "Росія запропонувала ідею, щоб ООН забезпечила захист моніторингової місії ОБСЄ. Втім, на думку США, Німеччини, Франції і України, має бути справжня миротворча місія, щоб забезпечити безпеку на ширшому рівні. Сподіваюсь, ми зможемо обговорити саме цей формат миротворчої місії" – розповідає Волкер.

💬 Последние комментарии
Елена
Только запускают курсы, только запускают,ну это досягнення, давно уже должно всё это быть,а не чухаться много лет,Роджер делает миньет,хе.
Елена
Сатановский это за постройку ледоколов , корпусов их для России на турецких верфях,это я точно соышала и это его слова,что там за Казахстанское социальное расслоение+и не только) ничего цербер скачать не хочет?
-----
В этом и есть счастье совковой жизни для тех партЕйцев, кто присосался до корыта, остальным всем в очередь и не робтать!
БОРИС! ТЫ НЕ ПРАВ !
БОРЯ, А ЧТО, У МЕЛКОБРИТАНИИ НЕТ ПЛАНОВ ВОЙНЫ С РОССИЕЙ ? А ТО ЧТО ТВОРИТ МЕЛКОБРИТАНИЯ В ДУРКАИНЕ, ЭТО НЕ ВОЙНА УЖЕ?
УСПЕТЬ НЕЛЬЗЯ ОПОЗДАТЬ...
уКРАИНЕ НУЖНО УСПЕТЬ НАЧАТЬ ВОЙНУ ПРОТИВ ДОНБАССА, ПОКА уКРАИНЦИ НЕ ПОЛУЧИЛИ ПЛАТЁЖКИ ЗА ЖКХ. ОТВЛЕЧЬ НУЖНО уКРАИНЦИВ, ЧТОБЫ НЕ ДУМАЛИ, ЧТО ЖИЗНЬ МОЖЕТ БЫТЬ ЕЩЁ ХУЖЕ ЧЕМ ЕСТЬ СЕЙЧАС...
-----
човн шановние човн, а чавн, цэ хибаж вид чавкатися! :-))
Луна -2
Ждем вторжения на Украину. США уж назначили дату. Только выдумать нужно причину. Чтоб не вынуть крапленую карту. Мастера провокаций -янки. Не оставят в покое страну. Им достаточно только искры. Чтоб разжечь мировую войну. Украина ...А что Украина? Украина для них пустой звук. Украина должна исчезнуть Как весной тополиный пух. Но..опять переносится даат. Вновь Россия не нападет. Словно раненый зверь, Бывший сильным, когда-то. Навсегда США концы отдает.