Українському олігархові загрожує 50 років в'язниці print поділитись
Политикаznaj.ua28 июля 2017

Українському олігархові загрожує 50 років в'язниці print поділитись

Прокурори США звинувачують олігарха в дачі хабарів, а в справі замішані і американські громадяни.

Прокуратура США висунула українському олігарху Дмитру Фірташу нові звинувачення. Йому загрожує провести за ґратами 50 років. Про це повідомляє "Еспрессо". Федеральні прокурори в Чикаго опублікували звернення до суду. У документі, який складається з 115 сторінок, Фірташа звинувачують в дачі хабарів кільком американським громадянам. Українського олігарха і його співучасника угорця Андраша Кноппа називають "високопоставленими учасниками російської організованої злочинності". Крім того, ФБР і федеральні прокурори звинувачують Фірташа в тому, що він видав хабар в 15,5 мільйона доларів індійським чиновниками за дозвіл розробляти родовище титану в штаті Андхра-Прадеш. Готову продукцію повинні були постачати компанії "Боїнг" в Чикаго, а прибуток від угоди становив би 500 мільйонів доларів. Хабарі також призначалися американським громадянам, що безпосередньо зачіпає інтереси США. За ці правопорушення олігархові загрожує 50 років в'язниці і конфіскація всього майна. Його американські адвокати наполягають на тому, що він не здійснював протиправних дій на території США і тому його не повинні переслідувати місцеві правоохоронці. Але американське правосуддя застосувало закон про корупційні практики за кордоном, юрисдикція якого поширюється за межі Штатів. Під його дію потрапляють всі особи, які завдали шкоди інтересам США, використовуючи місцеві банки або навіть електронну пошту, сервера якої знаходяться в країні. Крім того, з'явилася інформація про ще один бізнес проект з Полом Манафортом, який в 2016 році очолював передвиборний штаб президента Дональда Трампа. У 2008 році вони збиралися перебудувати готель в Нью-Йорку Drake Hotel на Манхеттені. Новий проект на цьому місці оцінювався в 850 мільйонів доларів. Компанія Фірташа планувала профінансувати будівництво готелю на 100 мільйонів доларів, але угода так і не відбулася. Американські медіа називають адвокатів Фірташа "зірковою командою". До неї увійшли колишній радник Білого дому часів президента Клінтона Ленні Девіс, екс-міністр внутрішньої безпеки Майкл Чертофф і колишній федеральний прокурор Ден Уебб. Тому навряд чи справа просуватиметься швидко. Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Спеціальну антикорупційну прокуратуру зацікавили доходи одного з українських олігархів.

Автор матеріалу: Александр Майер

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Альянс Зеленского с Санду против России напоминают известный мультфильм. "Ребята,давайте жить дружно!" (Кот Леопольд). Но мыши сговорились мелко пакостить против него. И все зрители смеялись.
Габон не украина
Не оскорбляйте ГабоН украиной
Гость
Не день рождения, а День Позора в том, что родился это чудовище.
Луна-2
Радуются все писаки, к нам опять вернулась Псаки.. Будет весело у нас, пСАКИ-дама первый класс
Луна-2
Привет краса ты наша.Вопрос от чего АМЕРИКА ДОЛЖНА СПАСАТЬ МИР ?Мир уже не будет однополярным .ВОН Китай набрал силу.Россия -тоже рвется в лидеры....
Луна-2
Что еще ххочу сказать - по поводу статьи .Яблоков(Зубченко) прав .Мы являемся полигоном для обкатки цветной революции в России. Те же методы при использовании цветных революций .ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО вернулась обратно на семь лет .Тогда с ужасом наблюдала за ходом переворота.Теперь же не дай Бог, чтобы все опять повторилось в России , потому что Россия многонациональная страна.
е
лижешь, лижешь..уже до копчика зализала...опять ждешь халяву, иди работай - развивай страну..