Українцям пояснили, як повідомити в поліцію про фальсифікації на виборах онлайн
Политикаznaj.ua7 дней назад

Українцям пояснили, як повідомити в поліцію про фальсифікації на виборах онлайн

Українці зможуть онлайн повідомляти в поліцію про фальсифікації на виборах

Україна готується до місцевих виборів. Голосування відбудеться 25 жовтня незважаючи на спалах коронавірусу у всіх регіонах. Міністерство внутрішніх справ запускає чат-бот в Telegram для отримання Онлайн-повідомлень про порушення на місцевих виборах.

Громадян просять бути свідомими і інформувати про агітацію, підкуп виборців та інші порушення під час голосування в цьому чат-боті зі свого мобільного телефону.

Користувачам потрібно буде вибрати область та адресу порушення або додати геолокацію. Після заповнення початкової форми необхідно буде вибрати вид порушення і прикріпити фото. Для зворотного зв'язку слід залишити номер телефону.

Повідомлення передадуть в ситуативний центр Нацполіції, де його оброблять і зареєструють, а на місце події відправлять поліцейський патруль.

Варто зауважити, що Центральна виборча комісія вже затвердила роз’яснення щодо порядку заповнення бюлетенів на місцевих виборах 25 жовтня.

Зокрема, в ухваленому документі чітко прописано послідовність заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ремдесивером Трампа лечили, рассказываешь мне и ещё одним экспериментальным препаратом,аналог мне объясняешь что такое,ха-ха,ты мне ещё про дженерики расскажи что это такое,ха,ты колхозное и тупое создание мне ещё что-то объяснять будешь))))быдло тупорылое,ха,Ты хоть аргументировано и доказательно топи за Украину,а не так ,как последнее чмо,безграмотное и хамское,учись с людьми разговаривать, может тогда и будут тебя слушать, в крайнем случае прислушиваться ,а не сразу посылать накуй,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!я не старая курица,а маладая и красивая Леночка,умница .это я,а Весёлый Роджер дурак.
не может копия быть лучше
Проблема в том что все что делается на расее это спижженные американские разработки. Как говорил твой плешивый идол "цап царап" технологии амеров.
тт
очень печально
тт
печально
тт
ого
тт
Должны!
777
Вспомните: презентация секс-туризма на Украину началась с легкой руки Ющенка,открывшего безвизовый режим для любителей "клубнички" в полном ассортименте.