Политикаzib.com.ua17 янв.

Умови конкурсу до ВС суперечать законодавству, — адвокати

Законодавством встановлено вичерпний перелік документів, що подаються кандидатом на посаду судді до ВККС. Однак окремі положення Умов проведення конкурсу до Верховного Суду вимагають додаткові документи, надання яких неможливе.

Про це ідеться у заяві Асоціації адвокатів України щодо допуску адвокатів до конкурсу на посади суддів Верховного Суду, передає «Закон і Бізнес». Адвокати звертають увагу судової влади, народних депутатів та Президента на невідповідність Умов проведення конкурсу на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду частині 3 статті 71 закону «Про судоустрій та статус суддів», яка містить пряму заборону вимагати від кандидата надання не визначених цією статтею документів.

З повним текстом заяви Асоціації адвокатів України щодо допуску адвокатів до конкурсу на посади суддів Верховного Суду можна ознайомитися за посиланням. Закон і БізнесЗокрема ідеться про вимоги надання адвокатами ордерів, декларації фізичної-особи підприємця чи самозайнятої особи, договорів та рішень з конкретних справ протягом останніх десяти років. Асоціація наголошує, що оригінал ордеру — це документ, який передається у справу, яку веде адвокат та не залишається у нього, надати його оригінал по минулих справах неможливо. Договір з клієнтом містить адвокатську таємницю та не може бути переданий без його на те згоди. Також жоден закон не вимагає від адвоката зберігання його справ протягом десяти років, а декларація фізичної-особи підприємця ніяк не підтверджує досвід адвокатської діяльності, так як може стосуватися будь-якої іншої діяльності. Адвокати вимагають від Вищої кваліфікаційної комісії суддів зареєструвати Умови проведення конкурсу до Верховного Суду у Міністерстві юстиції України як нормативний акт, бо саме через це, на їх думку, в них містяться суперечливі із Законом вимоги.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?