Политикаck.ridna.uaDec 29

Уперше за 25 років незалежності влада колосально збільшила видатки на своє утримання

До теми бюджету і брехні навколо його ухвалення. Брехня 1. Нічне й “сліпе” ухвалення бюджету 21 грудня пояснювалося владою як потреба створити ресурс часу до 25 грудня для ухвалення місцевих бюджетів та отримання траншу МВФ до різдвяних канікул західного світу. По факту, бюджет підписано Президентом… 26 грудня о 18:31, а опубліковано 27 грудня! Брехня 2. Вночі бюджет не змінювався і відповідав редакції другого читання. А на вимогу Комітетів були дофінансовані ЛИШЕ статті щодо охорони здоровʼя, культури. Насправді під час нічного “доопрацювання” за участі Порошенка ЗБІЛЬШИЛОСЯ ФІНАНСУВАННЯ ДУСі на 66 млн. 19 тис. грн.; Конституційного Суду — на 10 млн. 464 тис. грн.; СБУ — на 300 млн. грн., МВС – на 802 млн.100 тис. грн! Брехня 3. Уряд вирішив профінансувати програму лікування онкохворих чорнобильців та ВПЕРШЕ підтримав програму відновлення та збереження лісу. Дійсно, в прикінцевих положеннях бюджету є відповідні 18 та 19 пункти щодо цього. Проте, у редакції “…КМУ розглянути можливість фінансування…” — це для сильновіруючих у Гройсмана! І НАЙГОЛОВНІША ПРАВДА: вперше за 25 років незалежності влада пішла на колосальне збільшення видатків на своє утримання у порівнянні з минулим роком. Рекордсмен – Гройсман: на утримання Секретаріату Кабінету Міністрів передбачено 737 млн. 32 тис. грн…, що на 414 млн. 628 тис. грн. (тобто, на 130%) більше, ніж у 2016 році! Порівняти фінансування головних органів державної влади у 2016 та 2017 роках можна в таблиці нижче:

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”

💬 Последние комментарии
Елена
Всё там будет в Америке хорошо, никакого заката её не будет,с какого перепуга дураки думают что Америка загнётся,не принимаю,утрясут как всегда,мир никогда не стоял на месте,не бронзовел,да капитализм меняется, Роджер думает что капитализм-святой, двигатель прогресса,а он из нескольких политкоэкономичеких формаций,а перестали печатать чтобы не усугублять ситуацию,паника не нужна,Слава Америке!она первая экономика мира,это что-то да значит,а Роджер мерзавец,это значит что он презерватив.
УПС.
Гейропейская перспектива уже нас. Все в разрухе экологически чистое.
БРЭД
Да надо просто тела в кучу бросать - пусть птицы клюют будет еще чище.
Антиелена
Не , булка-ленка! У тебя точно Роджер в голове вместо головного мозга! И это хорошо! Ревнуешь?)))))))
Антиелена
А в Амэрыке, Ленка- недальновидная белка, вообще перестали публиковать данные о ВВП якобы из-за высоковолатильных переменных в формуле расчета. Когда все хорошо, то публикуют ВВП, когда нет - высоковолатильные переменные, т.е. минус! Ну вот нахрен ты эти высеры свои про амэрыку постишь? Сука, иди разбирайся, тупая ты пи@да!
кипчак
История свидетельствует, что сквозь тернии к звездам добраться бывает ближе, нежели с пуховых пирин, сытости и духовной пустоты.
кипчак
А не поздно пить "Боржоми"?