Политикаua1.com.ua16 февр.

Уряд працює на олігархів – експерт

За словами директор Інституту міста, забезпечення постійного й максимального доходу олігархів є основним завданням уряду. Основним завданням діяльності уряду є забезпечення постійного й максимального доходу фінансово-олігархічних груп. Про це в коментарі UA1 заявив директор Інституту міста Олександр Сергієнко – "Уряд фактично працює на фінансово-олігархічні групи. Вся система тарифоутворення саме на це націлена". При цьому він наголосив: така ситуація свідчить про те, що Кабмін не є представником інтересів громадян – "У цивілізованих країнах діє накопичувальна пенсійна система, коли людина протягом життя сплачує кошти, а з виходом на пенсію, отримує на рахунок дуже серйозну суму. У нас навпаки – з виходом на пенсію людям просто не вистачає на життя. Оплата лише за опалення в Києві суттєво перевищує розмір пенсії". Нагадаємо, раніше нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив, що Рада створить Антикорупційний суд вже у 2018 році, однак діяти він почне після президентських виборів 2019 року. Причиною цього, за словами депутата, є страх президента Петра Порошенка бути недопущеним до виборів.

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Хоть кто-то может привести (одну!) причину, накуя это надо Путину??? Эй Гивняр, а ну блесни "умом", напряги какашку, которая у тебя вместо извилины. Только не тупи как обычно.
Серж
Попользуют зелю скомороха и выкинут, как резиновое изделие! Поделом ему!!!
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...