Политикаglavcom.ua5 нояб.

В БПП впевнені, що система з відкритими списками не вирішить проблему підкупу виборців

Підлаштувати виборчу систему з відкритими списками під купівлю голосів буде не так і важко — застерігають у БПП Поки що ніхто не запропонував системи, яка б могла нівелювати підкуп виборців чи лідерів партій, — вважає Володимир Ар’єв, депутат Блоку Петра Порошенка. «У випадку з відкритими списками можливість виборців «піднімати» когось у списку своїми голосами абсолютно не вирішує проблему. Оскільки кандидат зможе заплатити виборцям – а у нас бере дуже багато хто», — зазначає Володимир Ар’єв. Політик вважає, що «мажоритарка», як і будь-яка система, буде згубною, доки у нас люди будуть брати гроші за голосування: «Підкрутити відкриті списки під скупку голосів буде не так і важко тим, хто «якісно» над цим працює весь час. У нас вигадують теоретичні моделі, але ніхто не хоче продумати практичну реалізацію. Але як мажоритарник я буду голосувати за відкриті списки». Раніше повідомлялося, що намагання прийняти новий законопроект про виборчу систему з відкритими списками на останньому пленарному тижні виявились марними. Запровадити систему з відкритими списками і прибрати потенційно корупційну мажоритарку, яку звинувачують в усіх бідах, – це зобов’язання брала на себе ще коаліція, сформована в 2014-му році. Щось схоже на систему з відкритими списками депутатам вдалося запровадити на місцевих виборах у 2017-му. Проте неякісно підготована система в процесі використання викликала плутанину і купу нарікань. Думки депутатів з інших партій щодо майбутніх парламентських виборів читайте тут: Відкриваємо списки. П'ять головних запитань про виборчу реформу

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .