В Євросоюзі зробили заяву у відповідь на рішення КСУ щодо декларацій
Политикаglavred.info29 октября 2020

В Євросоюзі зробили заяву у відповідь на рішення КСУ щодо декларацій

Євросоюз готовий допомогти Україні у відновленні антикорупційного законодавства.

Надання Брюсселем фінансової допомоги Україні в рамках двостороннього співробітництва базується на створенні Києвом антикорупційних правоохоронних органів, які повинні діяти ефективно і не піддаватися політичному тиску.

Про це заявили в представництві Європейського Союзу в Україні у відповідь на запит інформаційного агентства УНІАН.

У представництві Євросоюзу акцентували увагу на тому, що інституційна база у вигляді антикорупційних органів сприяє тіснішій політичній та економічній інтеграції України та ЄС. Фінансова допомога з боку Брюсселя базується саме на створенні Києвом інститутів боротьби з корупцією.

"Величезна допомога ЄС, в тому числі фінансова, в різних сферах, відповідно безпосередньо пов'язана з антикорупційними органами, які працюють незалежно, ефективно і вільні від політичного чи іншого тиску", - наголошується в повідомленні.

У заяві підкреслюється, що якщо Україна висловить наміри відновити антикорупційну інфраструктуру, Євросоюз допоможе Києву в реалізації відповідних планів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ничего удивительного
Уже два дня трут мои комментарии, эти местячковые кремляди! Так вот, все правильно эти два утырка обыкновенные пропагандоны, хотя очень возможно что это пишет один "админ" этой инфопомойки, там исходящие IP из одного пула. Эта инфопомойка одна сплошная кремлядская пропаганда, а эти псевдокомментаторы, обыкновенные кремлеботы, и эта дурочка "элэночка" тоже одна из них, только играет роль "ковтуна на первом Анале срашки", а тут играет роль тупого майданутого хохла, для так сказать контраста. Ну типа все "свидомые" тупые как эта "элэночка" старая и уродливая, а вот рюсяфилы это очень "умные" . Вот такая правда!
экспэрды доморощенные
Веник, на то ты и швабра, что тебе не понять!
е
А как же контрабас западян.. Они ж так трудятся, так трудятся...
е
Помни чужеземец тут хозяин украинец визжало свидомые стадо....
е
Весьмир с нами кричали свидомые... Вот и спали последние маски... Доить страну будут до последнего
Кот
Да заберите уже у них безвиз.Не оправдали доверия,вот вам и попили кофе в Вене!!!.
Я
Невиліковні