В Ірані назвали винуватця знищення українського авіалайнера
Политикаua.news4 дня назад

В Ірані назвали винуватця знищення українського авіалайнера

Міноборони Ірану визнало винним у катастрофі літака МАУ оператора ракетного комплексу, який запустив ракету без узгодження з командуванням.

Про це йдеться у відповіді на офіційний парламентський запит міністра оборони Ірану, бригадного генерала Аміра Хатамі, передає Radio Farda. Міністр заявив, що винним за збиті літаки МАУ в Ірані є оператор ракетної системи, який порушив правила дій ведення вогню «без отримання дозволу» в сформованих на той час умовах. Також оператор звинувачується в тому, що він не спілкувався з командним центром, і покладався в своєму рішенні тільки на «розпливчасті дані» з боку Міністерства оборони.

Нагадаємо, у ніч на 8 січня після вильоту з аеропорту Тегерану зазнав катастрофи літак Boeing 737-800 NG української авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що прямував до Києва. На борту перебували 176 пасажирів з семи країн світу, усі вони загинули.

11 січня Генеральний штаб Збройних сил Ірану визнав, що український літак був збитий ракетою «земля-повітря». Лайнер помилково було прийнято за ворожий об’єкт після його різкого повороту убік військового центру Корпусу вартових Ісламської революції. Однак у МАУ уточнили, що пілоти збитого літака Boeing 737-800 вилетіли з аеропорту із дозволу диспетчерів та від маршруту не відхилялись.

В РНБО заявили, що переговори з Іраном про повернення в Україну «чорних скриньок» збитого літака авіакомпанії МАУ є напруженими і складними. Іран передумав повертати Україні «чорні скриньки» збитого «Боїнга». Без інформації з «чорних скриньок» буде складно вивчити обставини авіакатастрофи, заявив заступник генпрокурора України.

Іран більше не буде ділитися з Україною доказами щодо розслідування катастрофи українського лайнера, збитого іранською ППО. Також Іран не має технічних можливостей для розшифровки інформації з «чорних скриньок» збитого лайнера.

Уряди країн, чиї громадяни загинули у катастрофі літака, вимагають передати його «чорні скриньки» у Францію для розшифровки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Прихлопнуть неудавшихся последователей бандерки-керманычей и дело с концом!!!Авось полегчает!
Кот
Да,очухался Корбан,в обморок больше не падает,но такие умняки излагает,что только-"Ах"! Одним словом ,особо впечатлило города"миллионики"в Укрруине!Но насчет хуторской сущности согласен на все 100!!
бандерос
Укро СМИ такие!
гость
Отсюда мораль: вся эта байда с барановирусом была заведена с целью уменьшения поголовья слабого здоровьем, бесполезного скота. Такая циничная проза.
Кот
Ну когда же треснут гнилые нитки и расползется эта недострана как гнилая кожа!Ждемс!!!
гость
Никуда Европа не распадётся - в смысле Европа вообще. Она прекрасно жила и до создания Евросоюза. А Германия воспротивилась совершенно правильно. И Урсула и кто бы там ни был, ей не указ. Навесили на бюджет толпы типа "беженцев"- дармоедов со всего ближневосточного-африканского свету, теперь уже и на банк Германии лапу накладывают. А кто всем управлять собирается? Мировой анклав? Кому Урсула прислуживает? Каждое государство должно управляться и работать так, чтобы не жить за счёт других.
ъ
А маме соски обрезал за 5 центов , а гектар за 15 долларов , и как понимать .