Политикаwww.unian.ua11 нояб.

В КВУ заявили про незаконну агітацію та сплеск чорного піару напередодні другого туру виборів

nk_hauz/-mlr3l3cohkskag-mfqk.jpg

Зафіксовані порушення виборчого законодавства є поодинокими та не масштабними. Напередодні другого туру місцевих виборів спостерігачі Комітету виборців України фіксують факти підкупу виборців, незаконну агітацію та сплеск чорного піару.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу заявив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

За його словами, порушення, які фіксують спостерігачі КВУ напередодні другого туру місцевих виборів, не є масштабними.

"Ми фіксуємо точкові порушення, пов'язані з фактами незаконної агітації. Зокрема, це стара проблема щодо поширення агітаційних матеріалів без вихідних даних. Але ми відзначаємо, що ця проблема є надзвичайно серйозною - вона може свідчити про тіньовий характер фінансування виборчої кампанії", - зазначив голова КВУ.

Спостерігачі також фіксують й поодинокі факти використання місцевого адмінресурсу кандидатами.

Наприклад, у Черкасах на сторінках комунальних підприємств у соцмережах ведеться агітація за чинного мера Анатолія Бондаренка, який є кандидатом на пост міського голови.

"Також ми фіксуємо поодинокі факти підкупу виборців. Наприклад, у Рівненській громаді міський голова Рівного Віктор Шакірзян, який є кандидатом на посаду мера, спільно з однопартійцями з політичної партії "Рівне разом" надавав безкоштовно медичним закладам міста нові кисневі балони. При чому у ЗМІ поширювалося повідомлення про те, що політична партія спільно з кандидатом надавала ці послуги для закладів охорони здоров'я", - розповів Кошель.

Він уточнив, що у юридичній площині довести факт підкупу виборців у цьому випадку буде достатньо складно, однак у КВУ його тлумачать саме як технологію підкупу виборців, оскільки така діяльність масово висвітлювалася у ЗМІ.

За словами гендиректора КВУ, на відміну від першого туру зараз спостерігачі фіксують сплеск технологій чорного піару, зокрема, у різноманітних Telegram-каналах та Facebook-групах.

💬 Последние комментарии
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!