Политикаura-inform.comSep 1

В Німеччині відреагували на обмін полоненими між Україною та Росією

Німецький уряд вітає майбутній обмін полоненими між Україною та Російською Федерацією, що є частиною мінських домовленостей. Про це заявив представник Міністерства зовнішніх справ ФРН Крістофер Бургер. За його словами, майбутній обмін є важливим кроком до врегулювання ситуації на Донбасі, а також він є однією з умов мінських угод. Тому Бургер зазначає, що дана подія не може не вітатись в уряді Німеччини. "Заходи по реалізації цих угод важливі і їх можна вітати, оскільки це є частиною дорожньої карти для досягнення миру на Сході України", - наголосив він. Також він додав, що їхній уряд неодноразово вимагав від Росії звільнення ув'язнених українських моряків і не збирається змінювати своєї позиції щодо цієї проблеми. Німецький чиновник вважає, що це питання має бути вирішеним. Процедура обміну військовополоненими ув'язненими між державами Україною та Росією - є важливою частиною в процесі повернення миру на території України.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Авторские статьи