В ОБСЄ заявили, що проект консультативної ради з ОРДЛО обговорювали у "нормандському форматі"
Политикаrubryka.com29 марта 2020

В ОБСЄ заявили, що проект консультативної ради з ОРДЛО обговорювали у "нормандському форматі"

Проект Консультативної ради у складі Тристоронньої контактної групи було обговорено в “нормандському форматі”.

Про це йдеться в повідомленні спецпредставника діючого голови ОБСЄ в Україні і в Тристоронній контактній групі Хайді Грау після чергової зустрічі ТКГ 26 березня.

“Політична робоча група обговорювала питання, пов’язані з особливим статусом ОРДО і ОРЛО, як передбачено Мінськими угодами. Учасники також взяли до відома факт обговорення проекту Консультативної ради в нормандському форматі”, – заявила Грау.

За її словами, в центрі уваги робочої групи з безпеки були дискусії щодо визначення додаткових ділянок розведення сил і засобів, проте “для вирішення цього питання ще потрібні додаткові зусилля”.

“Під час обговорення протимінної діяльності учасники робочої групи були одностайні в тому, що вона необхідна, наголошуючи при цьому особливу важливість розмінування цивільних об’єктів і їх околиць”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначила Грау, гуманітарна робоча група розглядала питання відкриття нових пунктів пропуску через лінію зіткнення в Луганській області. Також обговорювалася підготовка до наступного обміну утримуваними особами.

В центрі уваги економічної робочої групи були актуальні питання водопостачання через лінію зіткнення в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДО і ОРЛО). Крім того, обговорювалася тема виплати пенсій.

“Я закликаю сторони конфлікту відгукнутися на ініціативу Генерального секретаря ООН А.Гутерреша про глобальне перемир’я у зв’язку з поширенням пандемії, негайно повністю зупинити бойові дії і запровадити режим припинення вогню”, – заявила спецпредставник ОБСЄ.

Раніше голова ОП Єрмак раніше сказав, що у Мінську домовилися про створення ради з представниками ОРДЛО.

Частина нардепів фракції “Слуга народу” виступила проти створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО.

Арахамія заявив, що “слугам” детально пояснили стратегію Єрмака по ОРДЛО.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Чего так тянет нас к беса. Мы душу дьяволу продали.. Ведь на МАЙДАНЕ МЫ тогда. ЗА ДЬЯВОЛА, УВЫ СТОЯЛИ...
Луна-2
47 млн - амеры не прокормят.Надо население угробить до 12 млн. граждан .Тогда о кей...Оно И ТАК УМЕНЬШАЕТСЯ КАТАСТРОФИЧЕСКИМИ ТЕМПАМИ - поэтому и перепись власть не делает - боится, узнать что население - уходит, как вода в песок.
Луна-2
Ты же вроде ушла?И вот на те вам, опять появилась -Недолго музыка играла. Недолго фрайер правил бал .Недолго Эра танцевала .Опять вернулась она к нам.Ты же жила в Германии - память -то девичья. должна знаать, что это такое. -РАСШИФРОВЫВАЮ - -ГСВГ-Группа Советских войск Германии.-специально для таких как ты ...умников.
ера
Прорвемся....Киев будет стоять, пока ... в киевском Соборе святой Софии...на его защите стоит, возвышая руки к небу, “Нерушимая Стена” Богоматерь Оранта...Вот Это...ВЕЧНО... (а то,что дорвались до влады...и беснуются...так Это пройдет...СКОРО...)
мм
Чего нас так тянет к бесам?
От ебанашки
Ага ,.сиди и печатаем за деньги - и платят нам -15 рублей за заметку.Ты подумай сколько мы тут зарабатываем за год. может перейдешь к нам в .качестве идиота на подсосе....))))
тт
А где Закон?