В офісі Зеленського назвали основну складність при обміні полоненими
Политикаnewformat.info01 мая 2020

В офісі Зеленського назвали основну складність при обміні полоненими

Глава офісу президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак назвав основну складність при складанні списків на обмін полоненими і утримуваними особами.

.Його слова наводить прес-служба глави держави. Єрмак розповів, що це систематичний недопуск співробітників Червоного Хреста на територію самопроголошених республік. «Президент також добре знає про це. У нас є мета, від якої ми ніколи не відступимо, — щоб всі наші люди повернулися додому», — заявив він.

Глава офісу президента підкреслив, що робота над звільненням незаконно утримуваних українців проводиться безперервно, зокрема, в рамках тристороннього контактних груп, які працюють в форматі 24/7.

Вранці 16 квітня Україна обмінялася полоненими з самопроголошеними Донецької і Луганської народними республіками. Київ передав в ДНР 10 осіб, повернув дев’ять. З ЛНР на Україну вирушили 11 осіб, у зворотний бік — сім.

Перед цим Єрмак нагадав, що Україна ніколи не вела і не буде вести прямого діалогу з самопроголошеними республіками Донбасу. У той же час віце-прем’єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков наголосив, що українська влада не стане закріплювати особливий статус Донбасу в конституції України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот
Пэцька подумал,как я знатно потроллил ДБР...А не тут-то было!Следаки вынули из рамок таможенные документы и увезли с собой-Оригиналы!Теперь,когда Педрило явится на допрос,то ступить время ответочка ДБР! У Пэдро спросят,где таможенные документы на живопись?-Как где,сделает круглые глаза бывший гарант,у вас!-Ничего подобного,ответят следаки и многозначительно подмигнут кондитеру левым глазом!!!43 картины без документов налицо-капкан захлопнулся и Пэцька спекся!!!
ГОСТЬ
.....иди НА ХУЙ БЫДЛО .....И РАЗГОВАРИВАТЬ НА НОРМАЛЬНОМ ЯЗЫКЕ НАУЧИСЬ.....
Игбун Хохлов
Хохлопидар, визжат твои побртымы по свинарнику "укрАина".
faith james
ВІТАЙТЕ ДО СВІТУ ІЛЛУМІНАТІ. Настав час відновити новий світовий порядок. Це можливість для вас бути частиною чогось великого. Виведення бідних, нужденних, талановитих у центр уваги слави та багатства. Отримайте гроші, славу, визнання в бізнесі, політичній гонці, суспільстві. Піднімайтеся до вершини, чим би ви не займалися. Усі ці та інші численні вигоди ви досягнете, коли ви будете ініційовані та станете членом ВЕЛИКИХ ІЛЮМІНАТІВ. Чи хотіли б ви скористатися цим шансом і стати його членом? Повідомте нам сьогодні, якщо вам цікаво. Номер WhatsApp для отримання додаткової інформації +1(786)627-4704
гость
....педрилка с подгоревшим пуканом - ты где...?
гость
...но на всякий случай купи огнетушитель для пердаков....)))
гость
....а я тебе лично ничего плохого не пожелаю..... )))....