Политикаherson.depo.ua13 окт.

В окрузі № 184 на Херсонщині ще два кандидата в нардепи добровільно зійшли з дистанції

nk_hauz/NJJz26DnR.jpeg

Кандидати Юрій Колихаєв і Геннадій Борисович Лагута відмовилися від участі у виборах в окрузі № 184 в Херсонській області

Центральна виборча комісія (ЦВК) спеціальною постановою скасувала реєстрацію ще двох кандидатів у народні депутати, які балотуються на Херсонщині.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на повідомлення Громадянської мережі ОПОРА.

Обидва кандидати – так звані "клони": прізвище одного співпадає з прізвищем Херсонського міського голови, який був нардепом у 184-му окрузі, ім’я та прізвище другого – з ім’ям та прізвищем заступника голови Херсонської облради, який балотується на цих виборах від партії "Нам тут жити", засновником якої є Ігор Колихаєв.

Згідно з Постановою ЦВК № 402 від 12 жовтня реєстрація обох кандидатів скасовано за їх особистими заявами про відмову від балотування.

Обидва кандидати були зареєстровані, ймовірно для застосування технології "двійників". Активної виборчої кампанії вони не проводили.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати по округу №184 Сергія Анатолійовича Козиря, який був ймовірним "двійником" кандидата у нардепи, голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козиря.

Довідка

Проміжні вибори в одномандатному виборчому окрузі №184 в Херсонській області призначені на неділю, 31 жовтня, у зв’язку з тим, що раніше обраний в окрузі народний депутат Ігорь Колихаєв став міським головою Херсона і, відповідно, дострокове склав повноваження.

💬 Последние комментарии
ЭТО ДРУГОЕ
"Газпром" - это Совместное Российско-Американское предприятие из 90х, а с 1996 года Газпром даже стал эксклюзивный дистрибьютор кинопродукции Американского Голливуда, практически всех его кинокомпаний в России и странах СНГ. об этом уже 100500 раз говорил и писал бывший мент из 90х - Гоблин, когда его пытались нагнуть в Ютуб канале. Именно его связи в "АМЕРИКАНО-РОССИЙСКОМ Газпроме" порешали всё как надо... Етот славный сын украинского нарИда из украинского КропивнЫцького нам же не будет врать? Северный поток - 1 - это проект Вашингтона, а Северный поток - 2 - включаем мозги... ЭТО ДРУГОЕ
КРЫМ НАШ !!!
В\На Крыму суд постановил задержать главу Украины 3еленского, за долги по коммуналке в его Крымской недвижимости! Крымский апелляционный суд постановил задержать главу цирка-шапито Украина - Владимира 3еленского, за неуплату налогов на богатство и зарплат работникам обслуживания его Дворца. Сотни тысяч "обуреных" неравнодушных Навальнят с 3е!лёными ЁРШИКАМИ вышли на улицы - "3еленский! д0вай з0пл0ти 0ккупанту" - требуют ониждети
е
а ты дура.. статью не осилила??
е
ДУРА... КОНКРЕТНО В ЧЕМ она с такими идиотами как ты??ГДЕ ответ??
котлета по Тихановски
"Это мой Крым". - сказал Лукашенко
Гость
Кому чего... и такое бывает.
DEAD Панас 2.0 «план БолтYна»
БолтYн спасает Украину от российского Шатуна
Авторские статьи