В ООС розповіли, скільки триватиме розведення в районі Петрівського
Политикаwww.unn.com.ua09 ноября 2019

В ООС розповіли, скільки триватиме розведення в районі Петрівського

На розведення сил та засобів в районі Петрівського та Богданівки виділено три доби, потім почнеться розмінування. Про це сказав журналістам у суботу заступник командувача операції Об’єднаних сил, генерал-майор Богдан Бондар. "Безпосередньо на розведення сил та засобів виділено три доби. Сьогодні у нас 9 листопада, 12 листопада о 12:00 особовий склад і техніка перемістяться на нові позиції. Потім, протягом 25 діб ще будуть проводитись заходи з розмінування ділянки місцевості. Якщо немає можливості розмінувати, позначається все це на місцевості, з позначками "міни", для того, щоб на ці ділянки ніхто не міг потрапити з цивільних, військових, щоб не допустити підриву. Також будуть прибиратись фортифікаційні споруди, які будуть заважати проїзду патрулів СММ ОБСЄ", - сказав Бондар. З його слів, спостерігачі будуть здійснювати моніторинг між контрольованою і неконтрольованою ділянками в районі розведення. Нагадаємо, сьогодні почалась практична фаза розведення сил і засобів на ділянці в районі Богданівки і Петрівського.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
123
Не умер, а издох!
321
не умер, а издох.
гость
Почему нет бравурных коментов от еленов,роджеров и иже с ними? Да все просто-не дали команду сявкам.Не решили их хозяйва как тут поносить.Правда елен? или что то не так?
Друг
Судя по фото число идиотов увеличивается.
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!