В ОПУ запропонували створити регіональний кадровий резерв з числа талановитої молоді для центральних органів влади
Политикаrubryka.com06 мая 2020

В ОПУ запропонували створити регіональний кадровий резерв з числа талановитої молоді для центральних органів влади

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів традиційну селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій. У ній також взяли участь заступники керівника Офісу Глави держави та народні депутати. Учасники обговорили створення регіонального кадрового резерву для центральних органів влади.

Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

Єрмак запропонував керівникам областей запровадити посади заступників щодо роботи з талановитою молоддю. Саме вони можуть зайнятися формуванням списку амбіційних молодих і професійних людей з областей для роботи на державу.

«Сьогодні є декілька позицій навіть в уряді, які досі лишаються вакантними. Знайти професійну людину з високими моральними цінностями, яка готова присвятити себе роботі на державу, не так просто», – зазначив керівник Офісу Президента.

За його словами, в країні склалася така кадрова політика, при якій молоді зі столиці легше почати будувати кар’єру у центральних органах влади. Натомість багато молодих талантів залишається на периферії. А тому вкрай необхідно залучати їх до державотворчих процесів.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив, що пошук кадрового резерву почався два місяці тому. Після цього керівництво областей надало список з майже 300 потенційних кандидатів. Але серед них лише декілька десятків осіб відповідали вимогам.

«Ми останні два місяці справді зосереджувалися на роботі з протидії коронавірусній хворобі. Зараз ми маємо ще раз активізуватися й додати нові списки», – заявив він.

Єрмак підтримав ідею активізувати пошук кадрів у регіонах і наголосив на неперервності цього процесу.

«Ви на місці краще бачите людей, які заслуговують на те, щоб підніматися по кар’єрній службі», – підкреслив він.

Також на нараді Єрмак попросив у керівництва областей надати імена українських медиків, які загинули під час боротьби з епідемією COVID-19. За словами керівника Офісу Президента, держава вшанує пам’ять цих людей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Для справки и для вумных читатчей - фильм "Вечный зов" вышел на экраны в 1976 году. Исходя из версии "младой" 54 летней дивчины - ей было тоди ВСЕГО 9-10 рокив!!! А исходя из моей версии, переодетого у кружевные труселя тупого 68 летнего пропахандона - 24 рока! Ось цэ подходит, щоб запомнить фильм и актёров. Про видик Фунай не пиши, ну не верю шо ты на нём старые совковые фильмы смотрел/ишь. Опять Шмулёк прокол, вже в который раз, явно шо ты пыдарас!
Весёлый Роджер
Шмуляфзон, а с какого пэрэлку ты решил шо я маю пачпорт пиндосной колонии? Даже по логике, вам же не выдают длинные Шенгены, вы жэ и так эуропецы з безвизом. Цэ ж элементарно Шмулятсон! Вот видишь якой ты тупой мудак, даже 2+2 не смог проАНАЛизировать. Шо про тебя казати - прапор со стройбата - цэ пил -дегэнэрата!
Елена
Знаете Луночка,ведь если бы все люди были бы умные,то скучно было бы,а так ,то Бебик,то Роджер,не дадут нм умереть от скуки,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Луна-2
Знаешь, есть очень говорящие фамилии А БЕбик -мне напоминает помнишь, была передача там Аваков с Саакашвили - Один Саакашвили -МЕ -МЕ МЕ второй -Аваков - Бе -Бе Бе ))))
Елена
Бебик наверное не зря такую Хфалимию имеет,раньше то как фамилии давали,там например Косоротов,нутот который Анну Кафтанову в Вечном зове изнасиловал,ну кто в роду косоротым ,криворотом был,так и с Бебиком,ха, наверное.
333
А вы, друзья, как ни садитесь, Всё в музыканты не годитесь
Луна-2
Так ведь на Марсе Шумеры были - это доказанный факт професссора Бебика..Эх Елена, не получит Украина,ни Сибирь, ни Марс ...ни даже Крыма с дОНЕЦКИМИ СТЕПЯМИ....