В Пентагоні пообіцяли виплатити військову допомогу Україні найближчим часом
Политикаnv.ua21 ноября 2019

В Пентагоні пообіцяли виплатити військову допомогу Україні найближчим часом

Уряд США планує виплатити решту невиплаченої військової допомоги Україні найближчим часом.

За словами представника Пентагону полковника Томаса Кемпбелла, уряд зобов’язується виплатити 35,2 млн доларів згідно з укладеним договором, за яким Україна повинна отримати всю суму − 250 млн доларів до кінця 2019 року. «Конгрес не керував прискореним зобов’язанням фондів. Департамент з усім тим прискорює процес надання санкціонованої допомоги Україні і зобов’язується як можна швидше виділити ці кошти згідно з процедурами укладення договорів, як того вимагає закон», — повідомив Кемпбелл. Нагадаємо, 19 листопада група сенаторів від Демократичної партії звернулася до Міністерства оборони США з вимогою відзвітувати про надання Україні військової допомоги. Наказ про затримку допомоги був переданий Дональдом Трампом в липні, за кілька днів до його телефонної розмови з Володимиром Зеленським, під час якої американський президент попросив провести розслідування щодо сім'ї Байденів і подій, пов’язаних з виборами 2016 року. Численні посадові особи адміністрації в своїх свідченнях Конгресу розповіли, що затримка виплати допомоги була пов’язана з вимогою Трампа до України почати розслідування проти його політичних суперників.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Почему нет бравурных коментов от еленов,роджеров и иже с ними? Да все просто-не дали команду сявкам.Не решили их хозяйва как тут поносить.Правда елен? или что то не так?
Друг
Судя по фото число идиотов увеличивается.
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...