В Раді хочуть унормувати проведення незалежної оцінки ефективності антикорупційних органів
Политикаsud.ua17 августа 2020

В Раді хочуть унормувати проведення незалежної оцінки ефективності антикорупційних органів

На сайті Верхвоної Ради опублікували текст законопроекту № 3974 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку проведення зовнішньої незалежної оцінки ефективності антикорупційних органів». Автором є депутат від «Батьківщини» Володимир Кабаченко. Автор пише, що проект розроблено з метою встановлення уніфікованого порядку проведення зовнішньої незалежної оцінки ефективності антикорупційних органів.

Новації

Пропонується внести зміни до Законів «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про запобігання корупції», «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»:

  • Голова НАБУ письмово звітує перед парламентом, урядом та президентом раз на рік, а не кожні 6 місяців.
  • Фінансування діяльності комісії зовнішнього контролю та її членів, у тому числі секретаріату, що утворюється для допомоги в їхній діяльності, може здійснюватися за рахунок залучення міжнародної технічної допомоги у разі неможливості залучення фінансування з Державного бюджету України.
  • Контроль за витрачанням Національним бюро та Національним агентством коштів здійснюється Рахунковою палатою шляхом проведення аудиту один раз на два роки.
  • Щороку проводиться зовнішня незалежна  оцінка ефективності діяльності Національного агентства. Висновок зовнішньої незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства оприлюднюється, включається як додаток до щорічного звіту про діяльність Національного агентства та заслуховується Верховною Радою України.
  • Національне агентство оприлюднює щорічний звіт не пізніше 10 березня на своєму офіційному веб-сайті разом із висновком Громадської ради.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
зэко-манда
Еще казахских тупых ослопасов не хватало!
се не в пользу пропагандонам
От жеж тот подсолнух, сука, и в засуху уродил, тут бы написать что у хохлов все пропало, так этот подсолнух, сука, уродил!
днище
Вот так новость на клемлядском типа "украинском" сайте)))) кому кому, а хохлам похрен что там плешивое хуйло кому сказало!
7
В украине нато польшьа Латвия литва больше запора нет , поносит не по детски
Z
Конопля, исключительно ценный и полезный для производства продукт, был умышленно дискредетирован, лобби производителей бумаги из древесины в США, приплели мексиканское, ругательство, марихуана, и пошло))
гость
вы таки будете смеяться, но для бегства Яеуковича с Украины хватило именно двух людей - Обамы и Путина. В отличии от каких-то там "майданных меньшинств" возглавляемых трио в виде санитара, боксёра и кролика.
Весёлый Роджер
Привет «е». Ага, ты прав! Надо ещё хунтятам запатентовать новый щирый метод– «Восстановление промышленности страны, методом её тотального уничтожения.» Или ыщо -«Прибавление в закромах Сала - методом его тотального пожирания, як довгоносики!» Более 4000 предприятий уничтожено – это Абсолютный рекорд у Свите!