В Раді озвучили стратегію протидії пандемії
Политикаsud.ua27 марта 2020

В Раді озвучили стратегію протидії пандемії

У Комітеті з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування вважають важливою соціальну підтримку.

Для зупинки пандемії в Україні необхідно виписати цілу стратегію. Про зазначив народний депутат, перший заступник голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Валерій Дубіль.

«Нам потрібно виписати цілу стратегію: як ми будемо виявляти та лікувати хворобу, як забезпечимо соціальну підтримку людей, які постраждають від обмежувальних заходів чи через хворобу, як ми захистимо нашу економіку, підприємців, роботодавців та працівників від економічної кризи», – сказав депутат.

Також він окреслив питання, які необхідно зараз вирішити владі.

«На мою думку, ми зараз як мінімум можемо вирішити наступні питання.

По-перше, раніше виявляти хворих на коронавірусну інфекцію. Але для цього необхідно запровадити альтернативний алгоритм дій та маршрут пацієнта – це має бути рішення влади. Наприклад, успішний досвід інших країн показує, що епідемію можна стримати, поєднуючи карантин із масовим тестуванням. А якщо брати аналіз у пацієнта вдома, під час самоізоляції – йому не буде необхідності їхати до лікарні і він не заразить інших.

По-друге, цілком реально швидко навести лад із забезпеченням засобами індивідуального захисту, дезінфектантами та тест-системами. Знову ж, потрібна політична воля і узгоджені дії різних рівнів влади.

По-третє, забезпечити повний карантин і державну підтримку для всіх груп ризику – літніх людей старше 65 років та тих, хто страждає на тяжкі хронічні захворювання», – відзначив Дубіль.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ВЫХОД БУДЕТ ТАКОЙ
    27 марта 2020
    ЛЕЧИТЬ БУДУТ ТЕХ, КТО СМОЖЕТ ЗА ЭТО ЛЕЧЕНИЕ ЗАПЛАТИЬ! ОСТАЛЬНЫХ - В ТОПКУ! ПЯТЬ ЗАЙЦЕВ ОДНИМ ВЫСТРЕЛОМ...
    Ответить
Авторские статьи