В Тернополі урочисто відкрили Консульство ще однієї країни

26.05.2019 21:54 dumay.org.ua
Відбулося урочисте Відкриття Почесного Консульства Литовської Республіки у Тернополі. Воно знаходитиметься у приміщенні на вул. Шашкевича, 11.

В офіційній церемонії прийняли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріус Януконіс, віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Даріус Скусявічюс, посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Микола Балтажи, Почесний консул Литви в Тернополі Ярослав Візняк та представники місцевої влади.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, цей день надважливий у стосунках Литви та України.

«Коли на міжнародному рівні хороші відносини, то й між регіонами вони будуть підтримуватись. Думаю разом ми зможемо реалізувати багато різноманітних проектів у різних сферах. Сьогодні ми відкриваємо 11 Почесне консульство Литви в Україні, а це означає, що відносини міцні і перспективні», – зауважив Марюс Януконіс.

Додамо, що – це вже 11 консульство цієї держави в Україні та третє іноземне консульство у Тернопільській області. Нагадаємо, у місті Тернополі відкрито та успішно функціонують консульства Вірменії та Угорщини.

Комментарии

ua Дорогой Гость, 27.05.2019 10:02

заманивают безхребетное быдло -- литвины в эуропу -- рагули в литву -- всё логично и нах эта окраина ...

Добавить комментарий