Политикаfbc.ua17 июл.

В Україні чиновників зобов’яжуть вказувати наявність подвійного громадянства

nk_hauz/-menbw9dvydmp2hp7d5x.jpg

Українських чиновників збираються зобов’язати вказувати наявність подвійного громадянства. Про це повідомляє головний секретар Ради національної безпеки та оборони України в рамках свого брифінгу в п’ятницю, 16 липня.

За словами чиновника, відповідну норму на законодавчому рівні мають прийняти до вересня цього року. Чиновники будуть зобов’язані вказувати ці дані в своїх деклараціях.

«Це буде обов’язковим для тих, хто заповнює декларації», – сказав він.

Раніше секретар РНБО Олексій Данилов повідомив, що в Україні визначено 137 видів корисних копалин, на видобуток яких будуть видаватися ліцензії під особливим контролем.

Про це він заявив під час брифінгу за підсумками засідання Ради національної безпеки та оборони.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .