В УКРАЇНІ ДУМАЮТЬ НАД ВВЕДЕННЯМ ВІЙСЬКОВИХ ТРИБУНАЛІВ
Политикаnova.net.ua6 дней назад

В УКРАЇНІ ДУМАЮТЬ НАД ВВЕДЕННЯМ ВІЙСЬКОВИХ ТРИБУНАЛІВ

“Армія-Inform” з посиланням на “РБК-Україна” повідомляє, що в Україні планують працювати у напрямку створення профільних військових трибуналів.

Про це заявив Голова комітету Верховної Ради з питань національної оборони, безпеки і розвідки Олександр Завітневич. Він бачить загрозу деморалізації особового складу Збройних Сил України через вироки цивільних судів учасникам бойових дій, особливо для офіцерів.

“Я переконаний, що прямого умислу на вчинення злочину командири не мали” – зазначив чоловік.

Він пояснює, що багато офіцерів мусили приймати швидкі рішення в бойових умовах, і це необхідно враховувати. Рішенням цієї проблеми може стати створення військової поліції, яка повинна підвищити рівень дисципліни в армії, а також військових судів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
1
На тебя, слизень
Елена
Миллион раз писала.
--------
где русская хваленая ПВО в Сирии.
гоголь
ну, пару годов ему шлифовать скамейку 100%
Весёлый Роджер
Привет "е"! Абсолютно ты прав, будет как с марксизмом-ленинизмом и диалектическим материализмом, ну которым пытались засрать народу мозги и объяснить историчность майдана 1917 года, та шо мол гроши от немцев и пиндосов ны брали. Так же и с мовой - она станет признаком рагульной майданутости и бандернутости!
Весёлый Роджер
Залатые слова у народа!!! Шмуля - вот уже всем видно шо ты не дивчина! Так що снимай труселя, ходи в своих засцаных кальсонах, ты всё равно похож на свинорылого старого пердуна мудозвона! Но знаете читачи, вин ны гей, эгегей, вин падлюка и не раз, вин просто продажный пыдарас!
Весёлый Роджер
Шмуля, 3.14здун ты продажный, а вот ыщо одно "бревно" у щирое эбало твоё - "За последние три с половиной года из Украины вывели более $25 млрд в пользу внешних кредиторов. При этом около 2/3 долгосрочных кредитов украинские компании получают из офшоров ..." Но ты это не побачил, тому що тоби платят тильки за русофобию!!! Сало там не урони, своим рагулям убийцам сохрани!