В Україні тероборону замінять національним спротивом
Политикаforpost.media06 июля 2021

В Україні тероборону замінять національним спротивом

Верховна рада України 28 червня прийняла в першому читанні законопроєкт №5557 «Про основи національного спротиву». «За» проголосувало 318 депутатів.  Законопроєкт передбачає розбудову системи територіальної оборони та руху опору, які разом з підготовкою населення до захисту держави. Запорізька область, як одна із найбільш зацікавлених областей, в силу територіальної наближеності до лінії фронту, приймає активну участь в обговоренні законопроєкту.

Так, сьогодні, 6 липня в Запорізькій обласній раді відбулося обговорення закону у форматі круглого столу. Участь в обговоренні взяли військові, представники правоохоронних органів, влади, ветеранських організацій.

Національний спротив має на меті всебічну підготовку до оборони України. Мається на увазі підготовка не лише професійних військових чи солдат строкової служби. Національний спротив буде займатися підготовкою та навчаннями людей, які не відносяться до правоохоронних органів, чи військових формувань. Разом з тим національний спротив буде відокремеленний в окрему структуру, яка буде незалежною від військових частин чи бригад. Тут так само як і в теробороні будуть присутні військові інструктори, але на закон має на меті вивести рівень підготовки на вищий рівень, де буде більш професійне навчання, збільшене фінансування, а бригади проводитимуть збори в умовах максимально-наближених до умов реальної війни. Тобто, не виключено що в ООС.

Національний спротив має взяти частину функцій, які наразі виконує Національна гвардія України. І в разі виникнення надзвичайної ситуації виконувати функції з охорони стратегічних об’єктів, охороні населення, надання допомоги населенню тощо.

На нараді пролунали пропозиції по внесенню правок о законопроєкту. Так, було запропоновано збільшити фінансування на проведення подібних навчань, щоб вони проходили на більш професійному рівні.

Також було запропоновано залучати до навчань та формування національного спротиву ветеранів АТО, тобто людей які мають практичні навички й не повинні їх втрачати, і крім цього можуть поділитися ними з іншими.

Ще одна пропозиція стосувалася закріплення бригад супротиву за територіями, щоб, наприклад, бригада яка має обороняти Запоріжжя, не була перекинута на територію ООС.

За словами депутата обласної ради від «Європейської Солідарності», ветерана АТО та засновника громадської організації «Запорізька обласна асоціація об’єднань ветеранів АТО/ООС» Андрія Хімічева питання реформування територіальної оборони гостро поставлене вже декілька років:

Питання потребує вирішення вже багато років. Ми вважаємо, що цей законопроєкт надважливий. Але невідповідність деяким законодавчим актам, законам України повинна бути перед другим читанням врегульована. Наша фракція в парламенті підтримала цей законопроєкт в першому читанні, але з доопрацюваннями, які зараз вже обговорені. Сподіваємося, що за законопроєкт проголосують, врахувавши наші зауваження, які ми передали до Києва після сьогоднішніх обговорень. Відповідні проєкти рішення ми винесемо на обласну раду. Ми хочемо, щоб Верховна Рада врахувала особливості місцевості. Ми сьогодні озвучували віддаленість Запорізької області —  200 кілометрів від фронту, але в разі наступу, насправді, фронт буде проходити тут, тому що за 50 кілометрів від Запоріжжя, у Василівці, знаходиться стратегічна висота. Її ворог буде намагатися зайняти першою. Тому ми маємо бути готовими до найгіршого сценарію.

На думку урядовців, закон має набрати чинності вже з січня 2022 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
О суолько открытий нам чудных
Все ж умным человеком был дедушка Ленин. А у дедушки Ленина был дедушка, который тоже был евреем с Украины. И это вы еще не знаете о том, что Маркс думал о России и русских. Плохо Маркс думал. И тоже еврей.
Весёлый Роджер
Эй брехло Шмуля, не надо тут историю читать, ты не на колхозном стане! Ты на вопрос ответь? Каким образову щиром умишке умещается справжний украинец В.Мономах и его сын, но вже клятый москалюга Ю.Долгорукий? Ну як? Это же шиза чи украинство як шиза?
Весёлый Роджер
Шановни читачі та читачки, остановите свои тачки, никогда не читайте длинные высеры, тн АНАЛитика и борзописца «запорожца, запора, оно же заднемотора», на статьи Р.Ищенко и А.Роджерса!!! Никогда!!! Он им завидует, тк он когда-то работал вместе с ними. НО, они выбрали путь к свету, к москалям, а хитродупый запор – швыдкий шлях до панувания- до Сороса. Итог: эти получают в РФ добри гроши, не слезают там с экрана, а гэтот недоносок, недоАНАЛитик - лишь жалкие подачки, ну щоб не сдох падлюка. И увага! Там у запора, как впереди нима мотора, так и нима никакого смысла, тильки щирое русофобное гивно, это не информация – это набор звуков, як и у него коллеги по цензору, Шмули, ну того пропахандона, шо тут пишет в образе «младой» девственницы, не первой свежести, 57-летней дивчины Елен. Ну цэ тот старый 70-летний солдафон, шо ходит по дому у ворованых солдатских кальсонах, а поверх надевает кружевные жиночи труселя, с надписью – «Майдан з нами». Ну того, шо приписывает хамские слова про белорусов - суки и поддонка Кравчука, Солженицину и тот що брехал тут про сожранных москалями ёжиков! И гэтот падлюка ыщо думовает, шо тут уси ТУПЫЕ селюки, мол проглотят, як на майдане поверили обещалкам Сени про 1000эвро чи кулю у лоб. Запомните!!! Их задача пропахандонов одна – ОБСЕРАТЬ! Не трате своё время понапрасну!
Просто прохожий
Видать много бывших и нынешних кормится с этой трубы, а иначе с чего бы им так на мыло переводиться?
Зри по сторонам
Ну да. А после образования Израиля, в 1948 году, СССР стал им больше не нужен. И после переворота Хрущева власть взяли интеллектуалы из местных.
Елена
Захотят хорошо жить будут работать, никуда не денутся,сидеть на малом пособии и влачить жалкое существование никто не захочет, большинство в крайнем случае,вон Роджер подсасывает на Мальте,дупу там морячкам подставляет,лишней копейка не бывает,вот так и живёт мой козлоослик,хе.
И к бабке не ходи
Если эта волна совпадет с рецессией, то республиканцы возьмут власть и начнут беженцев отстреливать как в старые добрые времена.