Политикаfbc.uaJul 18

В уряді розповіли про майбутні безвізові напрямки

nk_hauz/-meqibbkd3a5_cdbb6bg.jpg

Очільник уряду Денис Шмигаль розповів про плани у найближчі роки укласти із Європейським Союзом п’ять угод щодо лібералізації відносин у низці сфер.

Шмигаль припустив, що в найближчий рік слід очікувати на промисловий безвіз для вітчизняних промислових товарів. Він уточнив, що цей бізвіз дозволить виробникам маркувати продукцію європейським знаком відповідності (CE), вільно продаючи її на європейському ринку без додаткової сертифікації.

Серед інших угод посадовець назвав угоду про спільний авіапростір, енергетичний безвіз (або ж – приєднання до європейської енергетичної мережі ENTSO-E), митний безвіз (йдеться про конвенцію про процедуру загального транзиту), окрім того можливе підписання договору про цифровий безвіз.

Нагадаємо, що в Асоціації автовиробників України повідомляють про зростання виробництва автомобілів у травні поточного року.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?