Политикаfbc.uaApr 1

В уряді відмовилися переносити міністерства у регіони

nk_hauz/-mx9jpp9fds8q7y3hykh.jpg

Кабінет міністрів відмовився від ідеї перенесення міністерств у регіони. Замість цього – там створять нові відомства.

Про це ЗМІ повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

За його словами, наприклад, новостворені органи, що не забезпечені приміщеннями, кадровим потенціалом у Києві, можуть бути із самого початку розміщені у регіональних центрах, де буде такий стимул для розвитку регіону та підготовки місцевих кадрів для державної служби.

Немчінов зазначив, що Верховній Раді необхідно ухвалити напрацьований урядом проєкт закону про зміни до законодавства про Кабінет міністрів.

Раніше з інціативою перенесення частини міністерств із Києва в інші регіони виступив президент Володимир Зеленський.

Раніше повідомлялося, що Міністерства та інші органи виконавчої влади, що розташовані у столиці, перейдуть на дистанційну форму роботи. Таку рекомендацію дав уряд через запровадження в місті жорсткого карантину. Рішення підтримали урядовці на позачерговому засіданні.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...
е
Напомнить тебе склеротичка про ТВОИ высказывания про аграрную супердержаву? А про "трудяжек"-контрабандистов западян? А про никому не нужный газ, который можно не покупать? А про другой твой бред??? Ась? Когда за СВОИ слова отвечать будешь, а брехло продажное???
е
Терпилу Америку в Афгане тебе напомнить? Как их бедуины с берданками выгнали?))) шо забыла, склеротичка??? А уж как ты сучка тут амерам лижешь и обслуживаешь морячков под мостами тут только ленивый не знает....
Елена
А СК России дела возбудил козлоослик,так что права ера,кому то по делам его воздастся,притом и тебе прилетит и за конец восьмидесятых и начало девяностых, ты конечно там близок к абсолютному нулю,но вина и на тебе есть