Политикаwww.5.ua4 июн.

ВАКС ВИНІС ПЕРШИЙ ВИПРАВДУВАЛЬНИЙ ВИРОК

nk_hauz/-m8zhj7h9o62elsbncvv.jpg

Колишній суддя не подавав електронних декларацій, бо з релігійних причин відмовився отримувати електронний цифровий підпис.

Вищий антикорупційний суд 3 червня виніс перший виправдувальний вирок, повідомила прес-служба ВАКС у Facebook.

Як повідомляється, виправдали суддю у відставці у справі про неподання електронних декларацій.

"Причина виправдання – він відправляв заповнені декларації в НАЗК, а ті їх не оприлюднили", – йдеться в повідомленні.

Як з'ясувалося, колишній суддя з релігійних причин відмовився отримувати електронний цифровий підпис (ЕЦП), необхідний для внесення е-декларації до реєстру. Він завжди подавав декларацію про майновий стан, яка оприлюднювалася на сайті суду. Подавати декларацію тільки в електронному вигляді з обов'язковим її посвідченням ЕЦП – звуження прав і свобод, гарантованих Конституцією України та Європейською конвенцією про захист прав людини та основних свобод.

При дослідженні доказів колегія суддів ВАКС встановила, що на обвинуваченого законом покладено обов'язок подати декларацію, але обов'язку отримувати електронний цифровий підпис законодавство не передбачає.

💬 Последние комментарии
кипчак
Что у действующих советников президентов США на уме, то у отставных - на языке. И по тем, и по другим психбольница плачет.
кипчак
" дуже пінязий маш ?" - много денег имеешь? - по-польски.
Куарк
Этому Рокко сиффреди который знает о сексе всё,наверное Стаханов в тонком сне явился и заповедал долбить и долбить.
кипчак
Самое страшное, что может сделать Украина Бларуси - отказаться от электроэнергии, все остальное из области международных террористических организаций (диверснты и брехня)
Рокк
Весёлый дурень Горбачёв сломал Союз - всё нипочём.
А потом
В Севастополе власти лет 200 тому назад объявили 'чуму' и народ два года терпел.
е
по поводу ДнепроГЭС не совсем точно.. по советским нормативам срок ее эксплуатации 100 лет(а они более жесткие чем забугорные), т.е. до 2032-2033 годов, другое дело, что ее дважды пытались взорвать во время войны... по поводу Киевской ГЭС большой: привет тем кто построился в отводном канале самовольно - это место аварийного сброса воды в случае ЧП на самой дамбе..