ВАКС ВИНІС ПЕРШИЙ ВИПРАВДУВАЛЬНИЙ ВИРОК
Политикаwww.5.ua04 июня 2020

ВАКС ВИНІС ПЕРШИЙ ВИПРАВДУВАЛЬНИЙ ВИРОК

Колишній суддя не подавав електронних декларацій, бо з релігійних причин відмовився отримувати електронний цифровий підпис.

Вищий антикорупційний суд 3 червня виніс перший виправдувальний вирок, повідомила прес-служба ВАКС у Facebook.

Як повідомляється, виправдали суддю у відставці у справі про неподання електронних декларацій.

"Причина виправдання – він відправляв заповнені декларації в НАЗК, а ті їх не оприлюднили", – йдеться в повідомленні.

Як з'ясувалося, колишній суддя з релігійних причин відмовився отримувати електронний цифровий підпис (ЕЦП), необхідний для внесення е-декларації до реєстру. Він завжди подавав декларацію про майновий стан, яка оприлюднювалася на сайті суду. Подавати декларацію тільки в електронному вигляді з обов'язковим її посвідченням ЕЦП – звуження прав і свобод, гарантованих Конституцією України та Європейською конвенцією про захист прав людини та основних свобод.

При дослідженні доказів колегія суддів ВАКС встановила, що на обвинуваченого законом покладено обов'язок подати декларацію, але обов'язку отримувати електронний цифровий підпис законодавство не передбачає.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
В Африке жили не только негры. И сарацины, и даже евреи (настоящие, не хохложиды - эти потомки хазар). Древние египтяне не были неграми. В Европе есть термин -негроафриканец. А Америка - это не только пиндостан. Чили - это тоже Америка. Нужно называть вещи своими именами. В слове "негр" нет ничего унизительного. Но в пиндостане это синоним слова "раб". А вот "украинец" - это, действительно, унизительно. Не к отдельно взятым представителям. Украина - хутор, может, пограничная застава. Но 40 млн. хуторян - это уже перебор.
Елена
А что обязательно исконное должно быть?Язык ведь живой ,он постоянно имеет свойство изменяться и заимствовать слова ,поэтому по сути,по факту не стоит зацикливаться на таких понятиях в языке как исконно,это не каноны и не константы,ха.А Украина идёт в Европу не Слава С Украиной! Исконный,ха.или нет.
Елена
А время понятие сложное,самое спорное в физике,поэтому N-количество времени идти будет,рамками ограничеваться не стоит.ха.
Сергій
1) 19-25 це, цілком можливо, тиждень з п'ятниці по четвер, отже, аж ніяк не свідоцтво того, що це фейк! 2) Ну і головне : якщо це фейк, то звідки взялися відповідь на нього.? http://www.personal-plus.net/143/187.html Щотижневик «Персонал плюс» № 44 (143) 2-8 листопада 2005 року. Як бачимо, тут тиждень теж починається із середи по вівторок. У кожного щотижневика свій тиждень. А щодо нумерації, то 141 - це номер не той, що тижні рахує. Так, дійсно, у Змі наразі пишуть, що Турчинов намагається зачистити інформаційний простір від компромктуючої його статті, але навряд чи це йому вдасться, особливо, з огляду на відповідь Сергія Плачинди.
Елена
А ШварцеНеггер кто? Черный негр из Австрии перекрасившийся в белого?ха.
Гость
А "Турчинов-изверг и Порошенко-изверг, они оба убийцы детей и мирного населения Донбасса... отчего эти негодяи не в тюрьме? ... а "полиция не реагирует на публичный призыв к убийству людей по национальному признаку. ... ч. 2 ст. 129 УК Украины (угроза убийством, совершенная членом организованной группы) или хотя бы ст. 295 УК Украины (призывы к совершению действий, угрожающих общественному порядку)".
Елена
Роджер ты дурак.какая связь?что за выводы, болезнь у тебя усугубляется,ха.