Политика24tv.ua2 дек.

Венедіктова пояснила, чому затягується конкурс на керівника САП

nk_hauz/6h5Zoqt7g.jpeg

Процес обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затягнувся. Ймовірно, що це відбувається через "суб'єктивні чинники окремих людей".

Адже комісія просто не може регулярно збиратися. Такою думкою поділилася Ірина Венедіктова, очільниця Офісу генпрокурора України. Членам комісії не вдається зібратися

Посадовиця зауважила, що конкурс мав завершитися ще у січні 2021 року. Члени комісії не розраховували, що працювати доведеться понад рік. Венедіктова розуміє їх в цьому. "Причина затягування – комісія не може зібратися. При цьому, ми справді на фінальній стадії", – наголосила генпрокурорка.

Процес перейшов у складну стадію, коли в нас були об'єктивні фактори. А тепер, як я розумію, є суб'єктивні фактори окремих людей, – зауважила Венедіктова.

Зазначимо, що на засідання, які відбувалося 9 та 12 жовтня, не прийшли 3 членів комісії. Через це не вдалося зібрати кворум, а саме проведення конкурсу було зірваним.

Довідка. Тимчасовий очільник САП Максим Грищук не пройшов конкурсний відбір. У фінал відбору потрапили детектив НАБУ Олександр Клименко та прокурор в Офісі генерального прокурора Андрій Синюк.

Засідання заплановане на 2 грудня

За словами української генпрокурорки, чергове засідання комісії, яка обирає керівника САП, має пройти вже у четвер, 2 грудня. Якщо справді вдасться зібратися, її члени зможуть оголосити оцінки за практичне завдання й призначити дату співбесіди. Після цього залишатиметься лише провести спеціальну перевірку.

Що каже президент

Зеленський сподівається, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура отримає керівника ще до кінця 2021 року. Щодо цього до нього вже звертались посли та міжнародні партнери.

Глава держави наголосив, що з боку ОП немає тиску на обрання голови Спеціальної антикорупційної прокуратури. "Там немає людей Татарова", – запевнив політик.

💬 Последние комментарии
Елена
Будем смотреть,не хочется войны,решаем не мы.будь что будет.
Народная мудрость
Три дебила - это сила.
Луна -2
Да, мы терпеливые .Россия медленно запрягает, но Быстро едет. Путин заявили о том ,что нас прижали к стенке- это он потому и заявил что не хочет Войны. а Вы думали что терпеть до бесконечности вас будут. а вы еще на головы сядет России ?Нет этому никогда не бывать Путин рассчитывал на мирное существование- но вы же его вынудили ... и ты знаешь лучше включить благоразумие и ум, чем жалеть потом о том, что потеряли ...
Елена
Старое высказывание,с бородой,а в Лос Анжелесе тепло.
Антиелена
Ты что ли щука? ))))))))))))))))) Ты таракан безмозглый желто-синий! И прятаться тебе по щелям до конца твоих никчемных майданушных дней!
Елена
Про огромное расслоение общества в доходах сказать ничего не хочешь?
Елена
Терпила всегда находит себе оправдание, Суворов такую херню не нес,Сталин такую херню не нес, даже Хрущев решился на размещение ракет на Кубе, только Путин и роджеры уже прижатые к стенке,это их слова, призывают к благорзумию,хе.Америка потому и великая,потому что она Америка,а не терпила и чмо, которое только о деньгах только и думает.