Венедіктова прозвітувала про перші 100 днів своєї роботи в ОГПУ
Политикаwww.unn.com.ua27 июня 2020

Венедіктова прозвітувала про перші 100 днів своєї роботи в ОГПУ

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова прозвітувала про виконану роботу за 100 днів на посаді. Про це повідомляє УНН із посиланням на відповідний звіт.

"100 днів на посаді Генерального прокурора я організовую діяльність органів прокуратури та координую роботу правоохоронної системи у сфері протидії злочинності. Чого найбільше чекає від мене суспільство? Звісно, "посадок". І вони є! Так, за гратами не ТОП-корупціонери і не політики першого ешелону – все ще попереду", - зазначила вона.

Так, за її словами, за весну, яка стала "символічною порою покарань", 4400 осіб визнані винуватими та засуджені до обмеження чи позбавлення волі. Серед них - 28 осіб, які вчинили корупційні злочини, 7 – кримінальні правопорушення, якими завдано збитків в особливо великих розмірах, 40 учасників організованих груп та злочинних організацій.

Також зазначається, що було завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо замовлення та організації нападу на Катерину Гандзюк.

Окрім того, за її словами, вперше в Україні провели координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо стану протидії катуванням працівниками органів правопорядку, а також нелюдському та такому, що принижує гідність, поводженню і покаранню.

Повідомляється, що зараз триває робота з проведення атестації прокурорів регіонального рівня. З 1 липня розпочнеться останній етап атестації – проведення співбесіди з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності, етики та доброчесності.

Нагадаємо, в Офісі Генпрокурора відкрили кримінальне провадження через стеження за п'ятим Президентом України, народним депутатом Петром Порошенком. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
бандерос
Вот тебе и союзники. Интересно
Так говорил Регистратура
Самогон есть самогон.
Так говорил Регистратура
Самогон есть самогон.
пожилой Петр
А "в чем заключается могущество христианства? Не в соблюдении ли заповедей Божиих?"... «Если любите Меня, соблюдите Мои заповеди» (Ин. 14, 15), сказал Христос. ... святой апостол Павел: «Не знаете ли, что тела́ ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?» (1 Кор. 6, 19). ... "и на Страшном Суде будет отвечать перед Богом".
Гость
И "глава МИД Турции Мевлют Чавушоглу ранее заявил, что его страна вправе изменить статус собора, превратив его в мечеть, без учета мнений других государств". И лучше помолчи, не выступай против вековой истории человечества, так как эта достопримечательность внесена в список Всемирного наследия ЮНЕСКО.
Елена
Ты дипломированный мудак,выше я писала за таких как ты,это всё.Ты так ничего примитив и не понял.
Елена
У Роджера флаг КНР,ну ВПНа флаг, понятно что не конкретно козлоослик,я же ниже писала,хотя тех.интеллигенция такие же пида..сы ,как и интеллигенция ,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине
Авторские статьи